Facebook’ta beğenmedim butonu - Tablet Adam

Facebook’ta beğenmedim butonu

facebook-dislike1

Facebook

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Dünyanın kullanmakta olduğu popüler ağ Facebook’ta yorum yap ve beğendim butonlarına beğenmedim butonu’da olsa nasıl olur?

Facebook’ta beğenmedim butonu talebi yüksek.

Konuyu değerlendirmeye çalışan Facebook CEO’su Mark zuckerberg kendisine senelerdir mesajların geldiğini dile getirdi. Kendisine beğenmedim butonu soran yüz binlerce insan olmasına rağmen bunun için daha iyi çözümler üretmeye çalışıyoruz. Facebook’ta beğenmedim butonu (dislike) insanların üzerinde olumsuz etki bırakmak istemediğini söyleyen Mark kullanıcıların düşüncesini paylaşabilmesi için yorum yap bölümünden düşüncelerini paylaşmaları gerektiğini düşünüyor. Bazı insanlar antipati düğmesi istediler ve biz bunu istemiyoruz toplum için iyi olduğunu sanmıyorum diyen zuckerberk insanların duygularını daha geniş yelpazede paylaşılabilmesi için çalışmalar yapacaklarını söyledi. . Peki sizce Facebook’a ‘Beğenmedim’ butonu gelmeli mi?

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Facebook’ta beğenmedim butonu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
27 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: