Facebook’ta beğenmedim butonu

facebook-dislike1

Facebook

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Dünyanın kullanmakta olduğu popüler ağ Facebook’ta yorum yap ve beğendim butonlarına beğenmedim butonu’da olsa nasıl olur?

Facebook’ta beğenmedim butonu talebi yüksek.

Konuyu değerlendirmeye çalışan Facebook CEO’su Mark zuckerberg kendisine senelerdir mesajların geldiğini dile getirdi. Kendisine beğenmedim butonu soran yüz binlerce insan olmasına rağmen bunun için daha iyi çözümler üretmeye çalışıyoruz. Facebook’ta beğenmedim butonu (dislike) insanların üzerinde olumsuz etki bırakmak istemediğini söyleyen Mark kullanıcıların düşüncesini paylaşabilmesi için yorum yap bölümünden düşüncelerini paylaşmaları gerektiğini düşünüyor. Bazı insanlar antipati düğmesi istediler ve biz bunu istemiyoruz toplum için iyi olduğunu sanmıyorum diyen zuckerberk insanların duygularını daha geniş yelpazede paylaşılabilmesi için çalışmalar yapacaklarını söyledi. . Peki sizce Facebook’a ‘Beğenmedim’ butonu gelmeli mi?

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Facebook’ta beğenmedim butonu" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
17 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: