Far Cry 4 Kaç Gb ? Son Bölüm Ps4 Kaç Gb?- Tablet Adam

Far Cry 4 Kaç Gb

Far Cry 4  Son Bölüm

Far Cry 4 Kaç Gb

Ubisoft tarafından isim hakkı alındıktan sonra ilk oyun ile uzaktan yakından alakası kalmayan Far Cry tamamen açık dünya temalı bir oyuna dönüştü.

Far Cry her yeni seri çıkardığında oyun daha karmaşık ve daha detaylı bir şekilde karşımıza çıkarıyorlar. Fps ve Açık dünya  kategorisini bir arada hoşlananlar ya da oynayanlar için bulunmaz bir nimet. Her serisinde önceki bölümüne göre daha uzun zaman ekleyen Ubisoft oyuncuların oyuna olan sevgisini gerçekten zirveye taşımız durumda şuan olarak 2 milyon kişinin aldığı oyunun sadece 1 milyonu ps4 için alınmış durumda.

Silahı elinize aldığınız anda heyecan dolu bir maceraya uzun bir şekilde başlıyorsunuz. 30 Gb lık bir depolama alanı istiyor.

Far Cry  Primal 4 Gb Ram

  • Far Cry Primal 4 Gb ram kullanan bilgisayar için zorlayıcı bir performans yaratabilir.

Far Cry 4 2 Gb Ram

  • Far Cry 4 2 Gb‘lık bir bilgisayar ile açmanız biraz zor.

Far Cry 4 Ps4 Kaç Gb

  • Minimum olarak 39 Gb alan gerektiriyor.

Far Cry 4 Son Bölüm"Far Cry 4 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
15 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: