Far Cry Primal Kaç Gb ? Far Cry 4 Kaç Gb - 4 Gb Ram - Tablet Adam

Far Cry Primal Kaç Gb

Far Cry Primal PC Kaç Gb

Far Cry Primal Kaç Gb

Far cry 3 ten sonra çıkan Far Cry 4 beklentinin altında kalınca  Ubisotf Far cry Primal adında yeni bir oyun çıkardı. Bazı oyuncuların fazla beklentisi yoktu ama sonuçta karşımızda Far Cry oyunu var. Far cry mekaniklerini kullanan oyun ne kadar kötü olabilir ki ?

Primal oyunu ile taş devrine dönüyoruz eşsiz manzaranın ve saldırgan hayvanların cirit attığı Primal bizlere taş devrini yaşatmayı başarıyor. Oyun içerisinde ki görevimiz Wenja kabilesini yeniden diriltmek bunun içinde kendi kabilenizi kurup yanınıza yandaşlar alarak kabilenizi güçlendirmeniz gerekiyor. Aynı bu şekilde çizgisini hiç bozmadan oyunun sonuna kadar bu şekilde devam ediyor ve sonlanıyor.

 

Far Cry 4 Kaç Gb

  •  30 Gb Kullanılabilir alan.

Far Cry Primal 4 Gb Ram

  • 4 Gb Ram ile bilgisayarınız oyunu açabilir.

Far Cry Primal Pc Kaç Gb

  • 20 Gb Depolama alanı istiyor.


"Far Cry Primal Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
11 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: