Tablet Adam – Teknoloji ve Oyun Platformu https://tabletadam.com Sat, 17 Nov 2018 22:35:26 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.8 https://tabletadam.com/wp-content/uploads/2017/12/cropped-tabletadam-1-1-150x150.png Tablet Adam – Teknoloji ve Oyun Platformu https://tabletadam.com 32 32 Özel İzmir Beko Beyazeşya Servis Merkezi https://tabletadam.com/ozel-izmir-beko-beyazesya-servis-merkezi/ https://tabletadam.com/ozel-izmir-beko-beyazesya-servis-merkezi/#respond Sat, 17 Nov 2018 22:35:26 +0000 https://tabletadam.com/?p=54154 Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi artık 21.yüzyıl dünyasında yaşam alanlarının en temel gereksinimleri arasında kendisine yer bulmuş beyaz eşya […]

The post Özel İzmir Beko Beyazeşya Servis Merkezi appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi artık 21.yüzyıl dünyasında yaşam alanlarının en temel gereksinimleri arasında kendisine yer bulmuş beyaz eşya teknolojilerinde sadece Türkiye’nin değil, dünyanın en büyük üreticisi Beko’nun ürünleri sıklıkla tercih ediliyor. Dijital teknolojileri kadar dayanıklı ve kaliteli mekanik parçaları ile de kalitesini ortaya koyan Beko ile birlikte yaşam alanlarında konfor standartlarının en yüksek seviyeye çıkartılması mümkün oluyor.

Her ne kadar ileri nesil ve yenilikçi teknolojilere sahip olsa da zaman içerisinde başta kullanım hataları olmak üzere pek çok etken nedeni ile Beko beyaz eşya ürünlerinde arızalanmalar meydana gelebiliyor. Özel Beko Servis İzmir merkezi bu arızaların giderilmesinde kullanıcılara yardımcı oluyor.

Beko beyaz eşya ürünlerindeki sorunların giderilmesinde öncelikli olarak parça onarımı gibi ekonomik bir çözüm yöntemi tercih ediliyor. Bununla birlikte parça arıza onarımının kullanım açısından yeterli verimlilikte olmaması halinde ya da mümkün olmaması durumunda parça değişimi yapılır.

Bu söz konusu parça değişimlerinde yalnızca orijinal Beko yedek parçaları kullanılıyor. Bu sayede de üründe değiştirilen ya da onarılan parçanın kısa zaman dilimi içerisinde yeniden arızalanmasından dolayı tüketicinin mağduriyet yaşamasının da önüne geçilebiliyor.

Bu maksimum düzey müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından yararlanabilmek ve arızalı Beko beyaz eşya ürünlerini n onarımını sağlayabilmek için Beko Servis İzmir merkezi ile 7 gün 24 saat kesintisiz şekilde çağrı merkezi aracılığı ile iletişime geçilebiliyor.

Web: https://www.bekoservisizmir.org

The post Özel İzmir Beko Beyazeşya Servis Merkezi appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
https://tabletadam.com/ozel-izmir-beko-beyazesya-servis-merkezi/feed/ 0
Ultrasurf VPN İnceleme ve İndirme https://tabletadam.com/ucretsiz-vpn-ultrasurf-nedir-guvenli-midir-detayli-inceleme/ https://tabletadam.com/ucretsiz-vpn-ultrasurf-nedir-guvenli-midir-detayli-inceleme/#respond Thu, 08 Nov 2018 13:15:11 +0000 https://tabletadam.com/?p=54140 Ücretsiz VPN Ultrasurf Nedir? Güvenli midir? Detaylı İnceleme UltraSurf , incelediğimiz çoğu VPN servisinden biraz farklı. Bu, ABD merkezli UltraReach şirketi […]

The post Ultrasurf VPN İnceleme ve İndirme appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
Ücretsiz VPN Ultrasurf Nedir? Güvenli midir? Detaylı İnceleme

UltraSurf , incelediğimiz çoğu VPN servisinden biraz farklı. Bu, ABD merkezli UltraReach şirketi tarafından sağlanan ücretsiz bir hizmettir. Çin’deki insanlara devlet sansürü konusunda yardımcı olmak için tasarlanmış, ancak küresel bir kullanıcı tabanı var. Şu anda mevcut olan en popüler yasaklanan sitelere giriş araçlarından biridir.

Şimdi UltraSurf’u ziyaret edin

Fiyatlandırma ve Planlar

Bu ürün tamamen ücretsizdir, ancak yazılım istemcisi Android ve Windows PC’lerde çalışır.

Gizlilik ve Anonimlik

UltraSurf sansürü engellemek için tasarlandı, ancak diğer servis sağlayıcılardan gelen ürünlerle aynı şekilde bir gizlilik aracı değil. UltraSurf günlüğü kaydeder. Günlükler uzun bir süre korunmaz, ancak UltraReach ağ performansını kontrol etmek için verileri kullanır. Bu şirket talep edildiğinde hükümete bilgi aktarabilir.

Torrent Politikası

Bu servis tarayıcı tabanlı ve torrent için uygun değil.

UltraSurf kullanımı çok kolaydır. Program bir ZIP dosyasında gelir ve kurulum gerektirmez. Program indirildikten sonra, onu çıkarırsınız, EXE dosyasını çift tıklatır ve program çalışır.

Program varsayılan olarak IE’yi açacaktır, ancak bunu tercihler menüsünde değiştirebilirsiniz. Ekranın sistem tepsisinde, şifrelenmiş bir proxy üzerinden yönlendirildiğinizi belirten bir altın kilit simgesi belirir. İstemci ayrıca bağlandığınızı bilmenizi sağlayan basit bir durum penceresi görüntüler. Sunucu seçimi otomatiktir. Ultrasurf program sadece bir android  uygulamsı yada Windows pc‘lerde kullanılabilir.

Hız Testi

Ultrasurf öncesi İnternet Değerleri

Ultrasurf Kullanıldığındaki Hız

UltraSurf, yalnızca ücretsiz bir hizmet için etkileyici bir şekilde test edildi, aynı zamanda en iyi ücretli hizmetlerden bazılarına rakip oldu. Aslında, hiç bir hız düşüşü neredeyse hiç yoktu. Bu ürün genel olarak performans için iyi bir şöhrete sahiptir ve testlerimizde bunu kanıtladı.

IPCheck ve DNSLeak

UltraSurf, IP ve DNS sunucu adreslerimizi başarıyla değiştirdi.

Özellikler

 • Ücretsiz
 • Kullanımı kolay
 • Kurulum gerektirmez
 • Otomatik sunucu seçimi
 • Çok yüksek hız
 • Biz beğendik
 • Çok erişilebilir
 • Hiç ücret yok
 • İyileştirme Alanları

Bu şirket, ürününün üçüncü taraf denetimlerine izin vermediği için eleştirilmiştir. Nasıl çalıştığının özellikleri hakkında çok az bilgi vardır, ancak UltraSurf’un TLS / SSL güvenliğini kullandığı bilinir.

Sonuç

Bu servis çok şey sunuyor. İnternet erişiminin sansür edildiği ve daha zengin özellikli bir hizmet satın alamadığı bir ülkedeyseniz, UltraSurf iyi bir seçenektir. Şaşırtıcı derecede hızlı. Bununla birlikte, torrent yapmak için uygun değildir ve bu ağda bazı sansür vardır, bu nedenle UltraSurf standart bir VPN hizmetinin yerine geçmez.

Ultrasurf Güvenli İndirme Adresi

https://www.indirshop.com/ultrasurf/

The post Ultrasurf VPN İnceleme ve İndirme appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
https://tabletadam.com/ucretsiz-vpn-ultrasurf-nedir-guvenli-midir-detayli-inceleme/feed/ 0
Özel Profilo Beyaz Eşya Servisi Sizlerle! https://tabletadam.com/ozel-profilo-beyaz-esya-servisi-sizlerle/ https://tabletadam.com/ozel-profilo-beyaz-esya-servisi-sizlerle/#respond Wed, 31 Oct 2018 16:59:27 +0000 https://tabletadam.com/?p=54133 Beyaz eşya teknolojisi denilince ilk akla gelen markaların başında gelen Profilo’ nun beyaz eşya ürünleri yüksek dayanıklılığa sahip tüketim malzemeleridir. Hayatın […]

The post Özel Profilo Beyaz Eşya Servisi Sizlerle! appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
Beyaz eşya teknolojisi denilince ilk akla gelen markaların başında gelen Profilo’ nun beyaz eşya ürünleri yüksek dayanıklılığa sahip tüketim malzemeleridir. Hayatın her aşamasında kullanımı gerçekleştirilen teknolojik cihazlar olan beyaz eşya ürünleri ile birlikte ev işleri çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Geniş özellikleri ile her ev işinin daha ekonomik şekilde yapılabilmesine yardımcı olmasının dışında uzun ömürlü bir kullanım sağlayan Profilo beyaz eşya ürünlerinde zamanla çeşitli sorunlar yaşanabiliyor.

Profilo Servis İstanbul merkezi tüketicilerin Profilo beyaz eşya ürünlerinde yaşadıkları sorunlar için haftanın her günü, her saatte servis hizmeti sağlıyor.

Tüm hızıyla yeni dijital teknolojiyle birleşimi gerçekleştirilen Profilo beyaz eşya ürünleri için aynı hizmet anlayışında servis hizmetleri sunuluyor. Bu sayede de tüketicilerin Profilo markalı ürünlerindeki sorunları ne kadar komplike olursa olsun kurtulabilmeleri ve cihazlarını çok daha uzun ömürlü olarak kullanabilmeleri sağlanabiliyor.
Özellikle de orijinal yedek parça ve kaliteli teknik ekipman gibi özel hizmet anlayışına sahip olan Profilo Servis İstanbul merkezi, tüketicilerin cihazlarının arıza onarımından sonraki süreçte de en yüksek performansta kullanımını sağlıyor. Üstelik çok daha uzun süreli ömürlü şekilde ürünün kullanımı sağlanıyor.

Ayrıca 1 yıllık garanti desteği gibi müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler sayesinde özel beyaz eşya servisi hizmetleri son derece kaliteli olduğu kadar ekonomik düzeyde de oluyor.

The post Özel Profilo Beyaz Eşya Servisi Sizlerle! appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
https://tabletadam.com/ozel-profilo-beyaz-esya-servisi-sizlerle/feed/ 0
SEO Nedir? Seo Ücretleri Ne Kadar? https://tabletadam.com/seo-nedir-seo-ucretleri-ne-kadar/ https://tabletadam.com/seo-nedir-seo-ucretleri-ne-kadar/#respond Wed, 24 Oct 2018 10:51:34 +0000 https://tabletadam.com/?p=54119 Arama motorları artık hayatımızda hiç olmadığı kadar aktif. Neredeyse dünya üzerindeki her insanın aktif olarak kullandığı bu araçlar, hem bilgiye hem […]

The post SEO Nedir? Seo Ücretleri Ne Kadar? appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>

SEO Nedir?

Arama motorları artık hayatımızda hiç olmadığı kadar aktif. Neredeyse dünya üzerindeki her insanın aktif olarak kullandığı bu araçlar, hem bilgiye hem de ihtiyaç duyulan hizmete ulaşılmasını oldukça kolaylaştırmakta.

SEO Nedir?

Yapılan araştırmalar ve çalışmaların gösterdiği üzere, arama motorları, hem satın alma alışkanlıklarında, hem de kişiler hakkında geliştirilen öngörülere direkt olarak etki ediyor. Bir aramada, ilk sıralarda çıkan internet siteleri, diğer sitelere kıyasla çok daha güvenilir bulunuyor ve tercih ediliyor. Bu sıralamalarda yer alabilmek ve diğer sitelerin üzerinde görünebilmek için uygulanan çalışmalara ise SEO adı verilmekte. SEO, internet sitelerinin arama motorlarında görünürlüğünün artırılması ve istenen pozisyona getirilmesi için yapılan işlemlere verilen genel isim olarak biliniyor.

SEO Fiyatları Nasıl Belirleniyor?

SEO, yapılacak olan çalışmaya ve anahtar kelimeye göre farklı fiyatlandırmalara sahip olabilmekte. SEO fiyatları, çalışmanın uygulanacağı site, rekabete girilecek olan anahtar kelime ve bunun gibi pek çok faktöre göre değişkenlik gösterebilmekte.

İşlemler, her siteye özel ve farklı yapıldığı için, SEO fiyatları da değişkenlik gösterebiliyor. SEO ajansları, bu konuda netlik kazandırmak amacıyla, kullanılacak ve uygulanacak olan işlemlere göre paketler hazırlayarak, SEO ücretlerini daha net bir biçimde müşterine belirtmekte.

SEO Fiyatları hakkında detaylı bilgi için https://www.rolibo.com/seo-fiyatlari adresini ziyaret edebilirsiniz!

Arama motorları, her geçen gün değişen ve gelişen algoritmalara sahip. Bu algoritmaları tanıyarak, ihtiyaç duyulan işlemleri gerçekleştirmek, SEO ajanslarının uzmanlığını ve tecrübesini gerektiriyor. Her kelime grubu ve her site için ayrı bir araştırma gerektiren SEO işlemi, doğru şekilde yapıldığı zaman beklendiğinden çok daha verimli sonuçlar sunabiliyor.

Bu doğrultuda, SEO fiyatları, talep edilen işlemin karmaşıklığı, rekabet, uygulanacak ve izlenecek yöntemler gibi pek çok farklı konuya göre değişkenlik gösterebilmekte. Bu nedenle, paket çalışmalara bölünmediği sürece, SEO fiyatları konusunda net bir rakam verebilmek pek de mümkün olmamakta.

Rolibo SEO Ajansı

Rolibo, web sitenizin organik aramalarda daha iyi sıralamalarda çıkmasına yardımcı olan bir seo ajansıdır.

Arama motorları gelişen kullanıcı alışkanlıkları ile birlikte sürekli algoritmalarını geliştiriyorlar. Web sitesi sahipleri olarak bize düşen teknolojilerine ayak uydurmak ve gelişimi takip etmek. Rolibo bu karanlık yolu sizin için aydınlatıyor. Gelişmelerden haberdar ediyor, konumunuzu gözden geçiriyor ve sayfanıza göz kulak oluyor.

Manzara tutkunlarını yükseklere çağırıyoruz!

The post SEO Nedir? Seo Ücretleri Ne Kadar? appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
https://tabletadam.com/seo-nedir-seo-ucretleri-ne-kadar/feed/ 0
Özel İstanbul Alarko Servisleri https://tabletadam.com/ozel-istanbul-alarko-servisleri/ https://tabletadam.com/ozel-istanbul-alarko-servisleri/#respond Sun, 21 Oct 2018 09:55:12 +0000 https://tabletadam.com/?p=54115 Isınma ihtiyaçlarının karşılanması tarih boyunca hem fazlasıyla uğraş gerektiren hem de oldukça ciddi maliyetlere neden olan en temel gereksinimler arasında yer […]

The post Özel İstanbul Alarko Servisleri appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
Isınma ihtiyaçlarının karşılanması tarih boyunca hem fazlasıyla uğraş gerektiren hem de oldukça ciddi maliyetlere neden olan en temel gereksinimler arasında yer almıştır. Ancak günümüzde Alarko kombi teknolojileri ile birlikte ısınmak en geniş mekanlarda dahi hem pratik hem de ekonomik bir hale geliyor. Doğalgaz gibi hem çevreci hem de ekonomik bir yakıt sistemini kullanan kombi teknolojisinde dünyanın bir numaralı markası konumunda bulunan Alarko’ nun kombi modelleri Türkiye’de de yoğun olarak tercih ediliyor.

alarko

Alarko markalı kombi modellerinden herhangi birisini kullanan tüketicilerin, cihazlarında karşılaşabilecekleri sorunlar ve tabii ki genel yıllık periyodik bakım işlemleri konusunda ihtiyaç duydukları teknik desteği Alarko Servisleri aracılığı ile hızlı ve kolay bir şekilde alabilmeleri mümkündür.

Alanında uzman ve deneyim sahibi olan sertifikalı teknisyenleri ile tüm Alarko markalı kombilerin bakım ve onarım işlemlerini dünya standartlarına yuğun hizmet kalitesi anlayışı ile yerine getiren özel Alarko Servis merkezi ile artık tüm Alarko kombilerin son derece uzun ömürlü bir kullanım kapasitesi bulunuyor.

Üstelik arıza onarım çalışmasından geçirilen komilerin daha sonraki kullanım sürecinde de er zaman en yüksek verimlilikte kullanım performansını ortaya koyabilmesi sağlanıyor. Böylelikle her zaman son derece kaliteli ve uzun ömürlü bir kombi kullanımının elde edilmesi ile arıza onarım çalışmaları tüketici açısından çok daha ekonomik bir hale geliyor. Ayrıca ekonomik ve kaliteli servis çalışmaları dahilinde 1 yıllık da garanti desteği veriliyor.

Website: https://www.alarkoservis.co

The post Özel İstanbul Alarko Servisleri appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
https://tabletadam.com/ozel-istanbul-alarko-servisleri/feed/ 0
Lexi Mills Digitalzone’da! https://tabletadam.com/lexi-mills-digitalzoneda/ https://tabletadam.com/lexi-mills-digitalzoneda/#respond Wed, 17 Oct 2018 09:00:37 +0000 https://tabletadam.com/?p=54111 Yıllardır düzenlediği Digitalzone etkinlikleri ile adından söz ettiren başarılı SEO şirketi Zeo Agency, 2018 yılında düzenleyeceği Digitalzone etkinliği ile yine sektörün […]

The post Lexi Mills Digitalzone’da! appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>

Lexi Mills Digitalzone’da!

Yıllardır düzenlediği Digitalzone etkinlikleri ile adından söz ettiren başarılı SEO şirketi Zeo Agency, 2018 yılında düzenleyeceği Digitalzone etkinliği ile yine sektörün önde gelenleri ile katılımcıları bir araya getirecek.

 

Doğu Avrupa’nın alanında en önemli etkinliklerinden olan Digitalzone, birbirinden önemli isimlere ev sahipliği ev yapacak. Digitalzone18’e katılacak isimlerinden birinin Lexi Mills olduğu duyuruldu. Alanında oldukça önemli bir isim olan Lexi Mills’in Digitalzone18’de olması oldukça heyecan yarattı. Dijital pazarlama alanında dünyanın önde gelen isimleri arasında yer alan Lexi Mills, etkinliğin ilk günü olan 18 Ekim 2018’de  katılımcılarla buluşacak. Peki, Lexi Mills kimdir?

Kazandığı çok sayıda ödülle tanınan Lexi Mills, SEO’yu Halkla İlişkiler ile hem taktiksel hem de stratejik seviyede bir araya getirmesiyle biliniyor. Oldukça çeşitli konularda araştırmalar yapan Lexi Mills’in başlıca araştırma konuları arasında makine eğitimi ve yapay zeka konularının internet taraması alanında ortaya çıkardığı fırsatlar, riskler ve ahlak kuralları yer alıyor.

 

Dünya çapında bilinirliği olan ve Zeo Agency tarafından düzenlenecek Digitalzone18, bu yıl 18-19 Ekim 2018 tarihlerinde arasında İstanbul’da Radisson Blu Hotel Şişli’de düzenlenecek. İki gün sürecek konferansın ilk günü olan 18 Ekim 2018’de “İçerik” ana temasıyla içerik pazarlaması, video pazarlaması, kullanıcı deneyimi ve sosyal medya pazarlaması konularında sektörün önde gelen isimleri katılımcılarla buluşacak. İkinci gün olan 19 Ekim 2018’de ise “Search” ana temasıyla PPC reklamları, arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması (SEM) ve sosyal medya reklamları gibi konulara yer verilecek.

İlk gün dijital pazarlama alanının önemli isimleri arasında bulunan Lexi Mills’in yanı sıra Yiğit Konur, Rıza Selçuk Saydam, Phil Nottingham, Laura Crimmons ve Matthew Kay gibi isimler konuşmacı olarak sektörün dünü, bugünü ve yarını hakkında bilgi verecek. İkinci gün katılımcılara seslenecek konuşmacılar ise şu şekilde:

 

 • Larry Kim
 • Cindy Krum
 • Barry Adams
 • Gary Illyes
 • Kevin Richard
 • Fatih Özkösemen
 • Bartosz Góralewicz
 • Anders Hjorth

 

SEO ana teması ile ilki 2013 yılında SEOzone adıyla yapılan etkinlik, 2016 yılına gelindiğinde kapsamını genişletti. Dünya çapında bir yapıya dönüşen ve Digitalzone adını alan etkinliğin bu yıl beşincisi düzenlenecek. Her iki gün de simultane çeviri bulunan Digitalzone18’e 700 kişinin katılması bekleniyor.

The post Lexi Mills Digitalzone’da! appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
https://tabletadam.com/lexi-mills-digitalzoneda/feed/ 0
Kaliteli Sohbet-Kaliteli Dostluklar: FlirtyMania https://tabletadam.com/kaliteli-sohbet-kaliteli-dostluklar-flirtymania/ https://tabletadam.com/kaliteli-sohbet-kaliteli-dostluklar-flirtymania/#respond Mon, 15 Oct 2018 06:47:03 +0000 https://tabletadam.com/?p=54100 Flirtymania, ücretsiz görüntülü sohbet konusunda tartışmasız en büyük platformlarda bir tanesi olma yolunda hızla ilerleyen bir uygulama. Kullanıcı dostu ara yüzü […]

The post Kaliteli Sohbet-Kaliteli Dostluklar: FlirtyMania appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
Flirtymania, ücretsiz görüntülü sohbet konusunda tartışmasız en büyük platformlarda bir tanesi olma yolunda hızla ilerleyen bir uygulama. Kullanıcı dostu ara yüzü ve kolay kullanım seçenekleri ile nezih bir platformda sohbet imkanı sunan Flirtymania uygulamasına daha yakından bakmak istedik.

Flirtymania uygulamasına hem AppStore hem de GooglePlay Store üzerinden erişim sağlamanız mümkün. Appstore’da 5 üzerinden 4,5 gibi yüksek bir memnuniyet oranı ile kullanılan Flirtymania’nın Google Play memnuniyet oranı ise 5 üzerinden 4,3. Görüldüğü gibi kullanıcı memnuniyetini önemseyen ciddi bir platform olarak hizmet veren Flirtymania’nın kullanımı ise oldukça basit.

kaliteli sohbetler

Flirtymania’yı kullanmak oldukça basit. Kayıt için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Programı mobil cihazınıza indirdikten sonra ilk girişinizde size bir profil kaydı oluşturuluyor. Bu kayıt üstünden programı doğrudan kullanmanız mümkün. Flirtymania, genel olarak bir yayın platformu olarak işlem yapan bir uygulama. Flirtymania’da yapılan yayınların birçoğu ücretsiz özellik gösteriyor. Ancak, bazı yayıncılar yayınları için ücret talep edebiliyor. Flirtymania uygulamasında bulunan Premium özelliklere sistem içerisindeki madeni para adı verilen ödeme aracı ile ulaşmanız mümkün.

Dünyanın dört bir tarafından yayıncısı bulunan platformun kullanıcı geri bildirimi de oldukça iyi. Bu yayınları izleyerek hem yeni dostluklar kurmanız hem de sesli chat özelliği ile yabancı dilinizi geliştirmeniz mümkün.

Flirtymania’ya giriş yaptıktan sonra her kullanıcı için bir oda açılıyor. Bu odada kendi yayınlarınızı yapmanız ve takipçilerinizle etkileşime girmeniz mümkün. Uygulamaya giriş yapar yapmaz karşınıza o anda canlı olarak yapılan yayınlar çıkıyor. Bu yayınlar arasından istediğinizi izleme şansınız mümkün. Ayrıca sol tarafta açılan size ait menüde bulunan ‘Keşfet’ butonuna tıklayarak istediğiniz bir yayını seçip izleme şansına sahip oluyorsunuz.

flirtymania

‘Ara’ butonu aracılığıyla istediğiniz yayıncıyı da bulmanız ve onun yayınlarını izlemeniz mümkün. Ayrıca, yayın esnasında yayıncıyla özel olarak ayrıca sohbet edebiliyorsunuz. Bu şekilde güzel ve seviyeli bir dostluğa yelken açabileceksiniz. Dünyanın dört bir yanından tanımadığınız bir kişiyi aşamalı olarak tanımaktan daha güzel ne olabilir ki? İşte, Flirtymania bu eşsiz duyguyu tatmanızı sağlayacak. Hızlı ve güvenli bir şekilde.

Flirtymania, eşsiz moderasyonu ile kötü kullanımları anında engelleme şansına sahip olduğunuz bir uygulama. Yayın esnasında yayıncı ile anında sohbet yapabilme olanağını da sağlaması bir diğer artısı. Yayıncıya o an aklınıza gelen ne varsa söyleyebiliyorsunuz. Bu şekilde yayıncı ile doğrudan bir etkileşim sağlamanız mümkün. Kişisel menünüzde bulunan ‘Mesajlar’ sekmesi ile de istediğiniz bir yayıncı ile doğrudan ismi ile arama yaparak mesajlaşabilirsiniz. Bu şekilde, beğendiğiniz yayıncı ile sohbetinizi sürekli hale getirebilir, çevrimdışı olsa bile onunla iletişime devam edebilirsiniz. Ayrıca, Flirtymania’da bulunan takipleşme özelliği sayesinde takipçi edinebilir veya beğendiğiniz yayıncıyı takip edebilirsiniz.

Programın kullanıcı dostu olması Flirtymania’yı emsallerinden ayıran en önemli özelliği. Ayrıca, anlık etkileşim sağlayan kendine has yayın platformu ve özel sohbet imkanı da onu benzersiz kılıyor. İnternetin ilk çıktığı dönemlerde bulunan chat odaları mantığının bir nevi görüntülü ve sesli anlık etkileşim alınabilecek hali olan Flirtymania, benzersiz bir iletişim ve sohbet platformu. Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz pek çok özelliği ile yeni insanlarla tanışmanız oldukça kolay. Hem de dünyanın dört bir yanından.

Flirtymania ile klasik chat odalarının keyfini mobil teknolojiler devrinde 4G hızında yaşayacaksınız. Flirtymania, kesinlikle gönül rahatlığıyla deneyimleyebileceğiniz bir platform. Ve 17 dil desteği ile küresel bir kullanım alanı sağlamakta. Flirtymania, kaliteli platform, kaliteli dostluk, kaliteli chat.

kaliteli sohbet

The post Kaliteli Sohbet-Kaliteli Dostluklar: FlirtyMania appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
https://tabletadam.com/kaliteli-sohbet-kaliteli-dostluklar-flirtymania/feed/ 0
Lol Champion Manager Hile https://tabletadam.com/lol-champion-manager-hile/ https://tabletadam.com/lol-champion-manager-hile/#respond Fri, 12 Oct 2018 04:39:43 +0000 https://tabletadam.com/?p=54095 Lol Champion Manager Hile Nedir Lol Hile Yani Şampiyon hilesi olarak adlandırılan bu program ile Kendi Lol bilginizi görecek  ve mümkün […]

The post Lol Champion Manager Hile appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
Lol Champion Manager Hile Nedir

Lol Champion Manager Hile

Lol Champion Manager Hile Nedir

Lol Hile Yani Şampiyon hilesi olarak adlandırılan bu program ile Kendi Lol bilginizi görecek  ve mümkün olan en iyi takımı sizler için kurarak meta ile birlikte kendi şampiyon stratejinizi geliştirebilirsiniz.

Program içerisinde bulunan simülasyon ile takım koçluğunuzun nasıl olduğunu 2 dk test edebilirsiniz.  Bu Simülasyon ile eksik olduğunu konuları öğrenebilir ve yeni taktikler öğrenebilir veya geliştirebilirsiniz.

Uzman oyuncular tarafından bilgi alınarak tasarlanan Lol Hile Programı ile son güncellemeler  ve metanın gerisinde kalmayacaksınız. Böylece yüksek doğrulukta bir oyunu bizlere sunacak tamamen ücretsiz olan bu oyunun hilesini indirebilirsiniz. Hile Tamamen oyun içerisinde bulunan oyun parası ile birlikte hileli sürümü inmekte.

 

The post Lol Champion Manager Hile appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
https://tabletadam.com/lol-champion-manager-hile/feed/ 0
İstanbul Airfel Servis Hizmetinize Hazır! https://tabletadam.com/istanbul-airfel-servis-hizmetinize-hazir/ https://tabletadam.com/istanbul-airfel-servis-hizmetinize-hazir/#respond Wed, 10 Oct 2018 12:55:29 +0000 https://tabletadam.com/?p=54084 Doğalgaz faturalarının birçok evin bütçesini derinden sarstığını görüyoruz. Fakat şartlar aynı olsa da birçok eve farklı tutarda faturalar geldiği gibi bir […]

The post İstanbul Airfel Servis Hizmetinize Hazır! appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
Doğalgaz faturalarının birçok evin bütçesini derinden sarstığını görüyoruz. Fakat şartlar aynı olsa da birçok eve farklı tutarda faturalar geldiği gibi bir durum var ortada. Doğalgaz faturasını birçok faktör etkileyebilir; evin yalıtımı, coğrafi olarak yüksekliği, kombinin ne kadar eski olduğu gibi birçok kriter var ve bu kriterlerin çoğu da değiştirilmesi zor kriterler. Fakat doğalgaz faturasına en fazla etki eden parametre kombinin bakımlarının zamanında ve tam olarak yapılmasıdır.

Kombilerin bakımlarının her sene kışa girmeden önce en az bir defa mutlaka yapılması gerekir. Ayrıca bakımı yapacak olan servisin de o markada uzmanlaşmış teknik ekip tarafından yapılması gerekir. Eğer kombinizin markası Airfel gibi bilindik bir marka ise Airfel Servis bulmak konusunda sıkıntı çekmezsiniz. Yoğuşmalı ve bacalı kombilerde birkaç detay farklı olsa da bakımları genelde aynıdır.

Kombi bakımlarında ilk olarak suyun ve kaloriferlerin ısınma durumu kontrol edilir. Bunun arkasından da kombinin su sızdırmazlık durumu kontrol edilir. Bunların arkasından kombinin içi açılarak, tozlanma durumu kontrol edilir. Eğer çok fazla toz varsa burası titizce temizlenir. Yanma odasında bulunan brülör mutlaka temizlenir. Daha sonra baca fanı, elektrik bağlantı noktaları ve hatları, bar basıncı, baca fanı, genişleme tankı, filtreler vs. detaylı olarak kontrol edilir.

Eğer İstanbul’da iseniz detaylı kombi bakımı için 444 78 56 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz. Kombinizin bakımını, güvenliğiniz ve evinizin bütçesi için kesinlikle aksatmamalısınız.

The post İstanbul Airfel Servis Hizmetinize Hazır! appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
https://tabletadam.com/istanbul-airfel-servis-hizmetinize-hazir/feed/ 0
Lol Stickman Hile https://tabletadam.com/lol-stickman-hile/ https://tabletadam.com/lol-stickman-hile/#respond Fri, 05 Oct 2018 12:00:12 +0000 https://tabletadam.com/?p=54074 Lol Stickman Hilesi Lol Hile‘leri kullanma konusunda oyuncuları sert bir dille eleştirmişti bildiğiniz üzere bu tarz programları kullanmak ban sebebidir. Mobile […]

The post Lol Stickman Hile appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
Lol Stickman Hilesi

Lol Stickman Hile

Lol Stickman Hilesi

Lol Hile‘leri kullanma konusunda oyuncuları sert bir dille eleştirmişti bildiğiniz üzere bu tarz programları kullanmak ban sebebidir.

Mobile paralı oyunları ücretsiz ve korsan olarak sitelerden indirip telefonunuza yüklemeniz doğal bir davranış değil.

Fakat elimizde ki durumlar bunu gerektirebilir, yani  öğrenci olarak oyunları satın almak biraz zor bir durumdur. Bu yollara herkes başvurmuştur bu önemli değil zaten, önemli olan oyunu beğenip satın almanız.

Oyun yapımcıları bu tarz paralı oyunları ilk önce korsan olarak yayıyor, oyuncuların tepkisini ölçüyor ve oyuncuların oyunu satın alması için yeni özellikler getirerek bunu başarıyor diyebilirim.

Lol Hile Adı altında diğer programları indirmeyin telefonunuza virüs bulaşabilir.

The post Lol Stickman Hile appeared first on Tablet Adam - Teknoloji ve Oyun Platformu.

]]>
https://tabletadam.com/lol-stickman-hile/feed/ 0