FIFA 15 Sıralamada Zirvede

fifa 2015

Merhaba futbol severler tablet adama hoş geldiniz.En güncel Oyun haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Bu sene FIFA 15 Sıralamada Zirvede EA Sports’un 25 Eylül’de satışa sunduğu FIFA 15 oyunu tüm Dünya’da fırtına gibi esmeye devam ediyor.

FIFA 15 üçüncü haftasında da İngiltere’nin en çok satan oyunu oldu.

FIFA 15, üçüncü haftasında da İngiltere’nin en çok satan oyunu olmayı başardı.İngiltere aynı zamanda futbolun beşiği olan bir ülke olduğundan dolayı FIFA 15’in zirvede olması normal karşılanabilir.Ülkemizde ise bu sene teknoloji mağazalarında en çok satılan oyun olarak fifa 15 denilebilir.Ama bakalım pes 2015’in çıkmasıyla fifa’ya yetişebilecek mi.Bekleyip göreceğiz."FIFA 15 Sıralamada Zirvede" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
17 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: