Five Nights at Freddy’s 2

Five Nights at Freddy’s 2

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Five Nights at Freddy’s 2 İndir
"Five Nights at Freddy’s 2" 18 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Five-Nights-at-Freddy's-2

Five Nights at Freddy’s 2

Merhaba tablet adama hoş geldiniz Android oyun indir kategorimiz ile paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Güzel bir korku oyunu olarak bahsediliyor ve oyun severlerden iyi yorumlar alıyor.Google play’da 5 üzerinden ” 4,2 ” puan almış bir oyun.Bilgisayarınızdan ve mobil cihazlardan da oynayabilirsiniz.

Five nights at freddy’s İndir

Oynanış :
Five Nights at Freddy’s 2 Android oyun indir oyunu bir ofiste bekçi görevlisi olarak başlıyorsunuz.Ve ofisteki tüm odaları kamerayla takip ediyorsunuz.Bekçi odasını terk edemez.Kendinizi savunmak için kapıları kapatın ve kısaca koridorlar ışıkları açabilirsiniz. Başlıktan da anlaşılacağı üzere, oyun zorluk artışı içinde oyunda beş “gece”, oluşan beş seviyesi vardır.Gerçekten güzel bir korku oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.

Ve Android oyun indir

Bir önceki tablet oyunumuz olan Nemo’s Reef APK oyunlar indir oyununu indirebilirsiniz.

Five Nights at Freddy’s 2 APK

"Five Nights at Freddy’s 2" İndirenler bunları da indirdi!

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
18 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları