Flipagram İndir

Flipagram İndir

  1. Ana Sayfa
  2. Tablet Uygulamaları İndir
  3. Flipagram İndir

Flipagram Hakkında Ön Bilgi

Flipagram, fotoğraflarınızdan kolayca video oluşturabileceğiniz bir uygulamadır. Aynı zamanda da, bir video paylaşım servisi olan Flipagram sayesinde; Instagram, Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızdaki fotoğraflarınızdan video oluşturabilirsiniz. Ayrıca oluşturacağınız videolara, metin veya filtre gibi efektler de ekleyebilirsiniz.

Flipagram Kullanımı 

Flipagram uygulamasını çalıştırıp, “Anları Ekleyin” penceresindeki seçeneklerden birine dokunup; videonuzda bulunmasını istediğiniz fotoğrafları seçebilirsiniz. Daha sonra, ekranın sağ üst kısmındaki “SONRAKİ” butonuna tıklayabilirsiniz. Fotoğrafların sıralamasını değiştirmek için, basılı tutarak sürükleyebilirsiniz; düzenlemek içinse, fotoğrafın üzerindeki simgeye dokunabilirsiniz. Böylelikle, videonuzu kolayca oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Flipagram Android uygulamasını, Flipagram indir butonuna tıklayarak; tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Fakat, Flipagram’ın daha fazla özelliğinden faydalanmak ve de videolardaki Flipagram logosunu kaldırmak için; ücret ödeyerek de kullanabilirsiniz.

Flipagram İnceleme


Flipagram İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 24M
  • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 4.0.1
  • Sunan: Best of Luck Studios
Flipagram İndir YAPILAN YORUMLAR