Flipagram İndir

Flipagram İndir

Flipagram Hakkında Ön Bilgi

Flipagram, fotoğraflarınızdan kolayca video oluşturabileceğiniz bir uygulamadır. Aynı zamanda da, bir video paylaşım servisi olan Flipagram sayesinde; Instagram, Facebook gibi sosyal medya hesaplarınızdaki fotoğraflarınızdan video oluşturabilirsiniz. Ayrıca oluşturacağınız videolara, metin veya filtre gibi efektler de ekleyebilirsiniz.

Flipagram Kullanımı 

Flipagram uygulamasını çalıştırıp, “Anları Ekleyin” penceresindeki seçeneklerden birine dokunup; videonuzda bulunmasını istediğiniz fotoğrafları seçebilirsiniz. Daha sonra, ekranın sağ üst kısmındaki “SONRAKİ” butonuna tıklayabilirsiniz. Fotoğrafların sıralamasını değiştirmek için, basılı tutarak sürükleyebilirsiniz; düzenlemek içinse, fotoğrafın üzerindeki simgeye dokunabilirsiniz. Böylelikle, videonuzu kolayca oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Flipagram Android uygulamasını, Flipagram indir butonuna tıklayarak; tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Fakat, Flipagram’ın daha fazla özelliğinden faydalanmak ve de videolardaki Flipagram logosunu kaldırmak için; ücret ödeyerek de kullanabilirsiniz.

Flipagram İnceleme


Flipagram İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: 24M
  • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.1 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: 4.0.1
  • Sunan: Best of Luck Studios
Flipagram İndir YAPILAN YORUMLAR