Foça Otel ve Muhteşem Antika Odaları

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Merhabalar dostlar öncelikle sitemize hoş geldiniz. Bugün sizlere İzmir gezisindeyken ziyaret ettiğim bir otelden bahsedeceğim. Bu güzel otelin ismi  Foça Otel’dir.

Foça Otel İzmir merkezde olup denizle arası yaklaşık olarak 30 metredir. Gerçekten konum olarak ziyaretçilerine avantaj kazandıran bir oteldir.

Foça Otel’de kaldığınız zaman merkezi kesimde bulunan tüm kafe, restoran ve avm gibi yerlere kolaylık ile ulaşabilirsiniz.

Otelin güzel bir simgesi var, bu simge ise eski bir kapıdır. “Foça Otel 1887” simgesi çok çok eskiden kalmış, bir otel giriş kapısından yola çıkarak markalaştırılmaya çalışılmış bir isimdir.

Foça Otel hakkında https://www.focaotel1887.com/hakkimizda/  tüm bilgileri bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Foça Otel’in en güzel ve samimi hizmetlerinden birisi ise herkese özel olarak tahsil edilen bisikletlerdir.  Otelin içinde ve çevresinde size özel bisikletleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Foça Otel’in en beğendiğim yemek öğünü ise sabah kahvaltısı oldu.

Gerçekten bir çok otelde kaldım ve kahvaltı konusunda aklımda kalan sayılı otellerden biri olmayı hak kazandı diyebilirim. Diğer öğünleri de tabi ki çok kaliteli ama sabah kahvaltısı gerçekten çok iyiydi.

Evet şuan otelde bayıldığım en harika noktaya geldik. Türkiye’de çok az bulabileceğiniz ve gerçekten tarz yaratan Faço otelin Antika Odaları muhteşemdi.

Antika tutkunları bu odalara eminim bayılacaktır. Sanki otelde kalırken zamanda yolculuk yapıyor gibi oluyorsunuz. Bu konsept kesinlikle muhteşem olmuş ve herkesin görmesi gerekiyor.

Faço Otelin Antika odalarına göz atmak isterseniz https://www.focaotel1887.com/antika-odalarimiz/ bu sayfaya göz atabilirsiniz. Görüşmek üzere, hoşçakalın!

 

 

Foça Otel ve Muhteşem Antika Odaları BENZER İÇERİKLER
Foça Otel ve Muhteşem Antika Odaları YAPILAN YORUMLAR