Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Game Of War

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Merhaba tablet adama hoş geldiniz. Tablet Oyunları kategorimiz den paylaşım yapmaya devam ediyoruz Game of War, mobil dünyasının aktifliğiyle, web dünyasının stratejisini tek oyunda topluyor. Oyun klasik savaş oyunu temasını koruyor. Kaynak binaları yapıp büyütmek, asker eğitimi ve araştırmalar ve tabii en önemli kısım olan ittifaklara katılmak ve savaşmak. Oyunun asıl kısmı içerik değil, tecrübedir.

game-of-war

Game Of War APK indir

Gelelim oyunun kendisine. Game of War ile ilgili bilmeniz gereken ilk şeylerden biri, eğer oyuna zaman harcarsanız ve size benzer müttefikleriniz varsa muhtemelen oyunu bırakamayacaksınız. Zira oyun size sürekli görevler sunuyor, neredeyse yaptığınız tüm binalar ve geliştirmeler bir görev olarak belirlenmiş, dolayısıyla sürekli görev bitirip kaynak kazanıyorsunuz.

Game Of War İndir

Kaynaklar geldikçe daha çok bina yapabiliyorsunuz altın vs Görevler üçe ayrılıyor. İlki, günlük görevler. Bunlar sadece sizi ilgilendiriyor. İkincisi, İttifak görevleri. Tahmin edeceğiniz üzere kaynakların yanısıra ittifakta puan kazanmanızı sağlıyor. Son olarak İmparatorluk görevleri var, bunlar da bahsettiğim gibi kısaca yapabileceğiniz her şeyin bir görev olarak belirlendiği seriler.

game-of-war3

Game Of War APK indir

Oyun bu klasik sistemin yanısıra bir de kahraman sistemine sahip. Normal araştırmaların yanısıra kahramanınıza da yetenek kazandırabilir ve savaşlarınızın önemli bir parçası haline getirebilirsiniz. Sadece bununla da kalmayıp, satın aldığınız ya da yağmaladığınız hatta kendi yapımınız olan bazı eşyaları bu kahramana giydirebiliyorsunuz. Buda oyunu farklı kılıyor. Oyunun VIP sistemi de pek çok yarar sağlıyor ve kişisel eklerin yanısıra sizin belli ödülleri almanız, otomatik olarak ittifaktaki herkese küçük ödüller de sağlayabiliyor, bu da sizi daha hızlı ilerlemenizi sağlıyor.

Evet APK indir kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Clash of Clans APK indir indirebilirsiniz.

Game Of War APK

Game Of War BENZER İÇERİKLER
Game Of War YAPILAN YORUMLAR