Gamerların En Büyük Derdi - Tablet Adam

Gamerların En Büyük Derdi

Günümüzün en popüler video oyunları genellikle çevrimiçi özelliğine sahip oyunlar oluyor. Örnek verecek olursak , Playerunknown’s Battlegrounds, Fornite, GTA V, Battlefield , League of Legends, DoTa 2 gibi online oyunları örnek verebiliriz.

Artık oyunları o kadar uzun süre oynuyoruz ki bu süreyi saatler ile ifade etmek gerçekten zor bir hal almaya başladı. 220 Saat 300-800-900 saat gibi oynama sürelerine ulaştık. Haliyle multiplayer/çevrimiçi destekli bir oyunu, tek başına 900 saat oynarsak sıkılırız. Sonra başlarız oyun arkadaşı aramaya nitekim istediğimiz kriterde bir oyun arkadaşı bulamayız.

İşte burada devreye bizi arkadaşlarımızda buluşturan bir platforum olan mroyuncu.com giriyor. Peki nedir? Neyin nesidir bu mroyuncu? Güncel olarak oyun haberleri paylaşımları yapan bunun dışında hergün onlarca güncel mobil uyumlu (game wallpapers 4k) wallpaperler/duvar kağıtları paylaşan bir site.

EE arkadaş aramıyor muyduk? bizim ne işimize yarayacak bu site?

Oyun arkadaşını bul adı altında geliştirdikleri bu sisteme, giriş yaptıktan sonra, hangi oyunda arakadaş aradığımızı seçtikten sonra aradığımız bu arkadaşımızın sahip olması gerekn özellikleri açıklama satırına ekliyoruz. Sitenin günlük 2.000’i aşkın ziyaretçisinden herbirinin baktığı ilk yer “son ilanlar” kısmı oluyor. Burada toplamda 791 güncel oyun arkadaşı ilanı bulunuyor.

Ve yüzlerce oyun içerisinde sizi bekleyen bir kişi sizcede olamaz mı? Bizce BAL GİBİ OLUR!

Tıkla ve Siteyi ziyaret et mroyuncu.com"Gamerların En Büyük Derdi" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LOL Skin LOL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den lol skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
29 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: