Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gamerların En Büyük Derdi

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Günümüzün en popüler video oyunları genellikle çevrimiçi özelliğine sahip oyunlar oluyor. Örnek verecek olursak , Playerunknown’s Battlegrounds, Fornite, GTA V, Battlefield , League of Legends, DoTa 2 gibi online oyunları örnek verebiliriz.

Artık oyunları o kadar uzun süre oynuyoruz ki bu süreyi saatler ile ifade etmek gerçekten zor bir hal almaya başladı. 220 Saat 300-800-900 saat gibi oynama sürelerine ulaştık. Haliyle multiplayer/çevrimiçi destekli bir oyunu, tek başına 900 saat oynarsak sıkılırız. Sonra başlarız oyun arkadaşı aramaya nitekim istediğimiz kriterde bir oyun arkadaşı bulamayız.

İşte burada devreye bizi arkadaşlarımızda buluşturan bir platforum olan mroyuncu.com giriyor. Peki nedir? Neyin nesidir bu mroyuncu? Güncel olarak oyun haberleri paylaşımları yapan bunun dışında hergün onlarca güncel mobil uyumlu (game wallpapers 4k) wallpaperler/duvar kağıtları paylaşan bir site.

EE arkadaş aramıyor muyduk? bizim ne işimize yarayacak bu site?

Oyun arkadaşını bul adı altında geliştirdikleri bu sisteme, giriş yaptıktan sonra, hangi oyunda arakadaş aradığımızı seçtikten sonra aradığımız bu arkadaşımızın sahip olması gerekn özellikleri açıklama satırına ekliyoruz. Sitenin günlük 2.000’i aşkın ziyaretçisinden herbirinin baktığı ilk yer “son ilanlar” kısmı oluyor. Burada toplamda 791 güncel oyun arkadaşı ilanı bulunuyor.

Ve yüzlerce oyun içerisinde sizi bekleyen bir kişi sizcede olamaz mı? Bizce BAL GİBİ OLUR!

Tıkla ve Siteyi ziyaret et mroyuncu.com

Gamerların En Büyük Derdi BENZER İÇERİKLER
Gamerların En Büyük Derdi YAPILAN YORUMLAR