Garanti cep indireceğim

Garanti Cep İndir

Garanti Cep Hakkında Ön Bilgi

Günümüzde teknolojinin geldiği noktada artık çoğu işlem için bankanıza gitmenize gerek kalmıyor. Bankanız sizin olduğunuz dilediğiniz yere mobil bankacılık olarak geliyor. Evinizde oturduğunuz yerden çok kısa sürede birçok işlemi halledebilirsiniz. Garanti bankası müşterisi bir kişi telefonuna garanti cep uygulamasını indirdiği anda para gönderme, fatura ödeme gibi birçok hizmeti bir kaç saniyede gerçekleştirebilir.

Garanti Cep Uygulaması Hizmetleri

Apple Store ya da Google Play Store ile indirdiğiniz garanti cep uygulamasıyla faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ödemelerinizi kaydedip bir sonrakinde abone numarası, müşteri numarası gibi bilgiler girmeden tek tıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı borç ödeme, başka bankaların kredi kartı borcunu ödeme gibi işlemleri yapabilirsiniz. Başka hesaplara EFT gerçekleştirebilirsiniz. Cep numarasına para gönderebilirsiniz. Kartınız olmadan ATM de garanti cep uygulamasında bulunan karekod hizmetiyle para yatırıp çekebilirsiniz.

Acil nakit ihtiyacınız olduğunda bankaya gitmeden esnek hesap talebinde bulunabilir ya da esnek hesabınızın limitini arttırabilirsiniz. Bireysel ihtiyaç kredi başvurularınızı da garanti cep ile dakikalar içinde yapabilir, hemen cevabınızı alabilirsiniz. Onaylanırsa anında hesabınıza yatan parayı mobil bankanızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Garanti Cep İnceleme


Garanti Cep İndir Sistem Gereksinimleri


  • Boyut: Cihaza göre değişir
  • Yükleme Sayısı: 10.000.000+
  • Gereken Android sürümü: 4.4 ve sonrası
  • Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
  • Sunan: T. Garanti Bankasi A.S.
Garanti Cep İndir YAPILAN YORUMLAR