Global Assault - Tablet Adam
Global Assault

Global Assault

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

global assault

Tablet oyunları indir kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz. Global Assault APK oyun indir Üç boyutlu hazırlanmış özenli grafikleri ekrana kilitleyen bir oyun atmosferiyle birleştiren Global Assault’a rakipleriniz ile kıyasıya bir mücadeleye girişecek ve imparatorluğunuzu dünyanın dört bir yanına ulaştırmaya çalışacaksınız. Düşmanlarınızı yenebilmek için öncelikle güçlü askerlerinize ihtiyacınız var. Oyun bu konuda bir hayli zengin ve çok sayıda askeri birim sunuyor. Bu birimleri ordunuza katarak düşmanlarınıza saldıracaksınız. Elbette birimlerinizin her birini güçlendirebilecek ve onlara yeni özellikler katacaksınız. Oyunun en ilgi çeken özelliklerinden biri diğeri de dünyanın her yerinden gerçek oyunculara karşı mücadele etmenize imkan sağlamasıdır. Bu sayede sıkıcı bir şekilde yapay zekaya karşı savaşmaktan ziyade gerçek oyunculara karşı mücadele edebileceksiniz. Oyuna genel olarak bakarsak oyun Counter Strike’yi hatırlatmaktadır. Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Global Assault gerçekten denemeye değer gibi, kaliteli bir oyun diyebiliriz.

Global Assault indir

Evet APK oyun indir kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan 3D chess Game Android APK indir oyununu indirebilirsiniz.

Global Assault APK

Global Assault İndir

"Global Assault" 16 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
lol rp

"Global Assault" İndirenler bunları da indirdi!

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
16 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: