LoL Gnar Build, Ct (Counter) ve Rün Rehberi - Tablet Adam

Gnar

Gnar rehberime hoş geldiniz. İçeriğmize göz atmadan LoL Skin makalemizi okuyabilirsiniz. Gnar saldırı gücü ve tank ağırlıklı bir şampiyon metada olmamasına rağmen profesyonel arenada oynanmasının nedeni ultisinin kitle kontrolünün yüksek olmasıdır.

Gnar yukarı koridorda çok oynanılan bir şampiyon nedeni ise hem uzaktan rakibine hasar atarak takas’dan üstün çıkıyor, hemde tank bakımından kolay kolay ölmüyor.

Gnar rehberimi takip ederek ultileriniz ile takımınız’a tf aldırıp kolayca lig atlayabilirsiniz, şimdiden hayırlı zaferler size, doğru rehber ile bir zafer uzakta değil 🙂

Gnar Build (İtem Dizilimi)

Gnar Full Build

Gnar Build

Gnar İtem Dizilimi

Gnar İtem

Gnar Rün Dizilimi (Runes)

Gnar Rün Dizilimi

Gnar Rün

Gnar Abilities (Yetenek Dizilimi)

Gnar Yetenek Dizilimi

Gnar Abilities

Gnar Ct (Counter)

Gnar Counter

Gnar Ct"Gnar" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
178 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: