Gnar

Gnar rehberime hoş geldiniz. İçeriğmize göz atmadan LoL Skin makalemizi okuyabilirsiniz. Gnar saldırı gücü ve tank ağırlıklı bir şampiyon metada olmamasına rağmen profesyonel arenada oynanmasının nedeni ultisinin kitle kontrolünün yüksek olmasıdır.

Gnar yukarı koridorda çok oynanılan bir şampiyon nedeni ise hem uzaktan rakibine hasar atarak takas’dan üstün çıkıyor, hemde tank bakımından kolay kolay ölmüyor.

Gnar rehberimi takip ederek ultileriniz ile takımınız’a tf aldırıp kolayca lig atlayabilirsiniz, şimdiden hayırlı zaferler size, doğru rehber ile bir zafer uzakta değil 🙂

Gnar Build (İtem Dizilimi)

Gnar Full Build

Gnar Build

Gnar İtem Dizilimi

Gnar İtem

Gnar Rün Dizilimi (Runes)

Gnar Rün Dizilimi

Gnar Rün

Gnar Abilities (Yetenek Dizilimi)

Gnar Yetenek Dizilimi

Gnar Abilities

Gnar Ct (Counter)

Gnar Counter

Gnar Ct"Gnar" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
127 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: