Goley Kaç Gb - Tablet Adam

Goley Kaç Gb

Goley Kaç Gb  Yer Kaplar

Goley Kaç Gb

Goley oyunu bulunduğu MMO kategorisinde birçok kişi tarafından saatlerce oynanan zevkli bir futbol oyunudur. Oyunun en ilgi çeken özelliklerinden biri Türk spikerlerin gerçek bir futbol maçında seslendirme yapıyor gibi konuşmalarıdır. Goley oyunu bir çeşit futbol menajerlik oyunudur. Takımınıza istediğiniz şekilde farklı ülkelerden veya kendi ülkenizden futbolcular kazandırabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz futbolcuya birbirinden farklı antrenman metodu ile yeni özellikler kazandırabilirsiniz. Ve istediğiniz uzunluklarda müsabakalar düzenleyip oyuncuların gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.

 

Oyuncuların merak ettiği sorulardan biri olan Goley kaç gb sorusuna cevap olarak uzmanlar 1 gb cevabını vermişlerdir. Ayrıca düşük özelliklere sahip bilgisayarlarda oynanıp sosyal medya birçok oyuncunun videolar paylaşması Goley kaç gb sorusuna cevap olarak insanların kafasındaki soru işaretlerini kaldırmıştır.

Goley Kaç Gb Yer Kaplar ?

1 Gb Yer kaplamakta"Goley Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
11 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: