Google Geliştiriciler İçin Etkinlik Kaydını Başlattı

Google I/O Etkinliği

Google Geliştiriciler Etkinlik Kaydını Başlattı. 28-29 Mayıs tarihlerinde gerçekleşmesi bekleniyor. Geliştiriciler için hazırlanan konferansa katılmak için ilk adım kayıt olmanız gerekiyor. Tabi hemen kayıt olup gidilecek diye bir şey yok

Google’ye günlük milyonlar giriyor

kayıt olan her kişinin seçilme hakkı yok google kayıtlar arasında kura yaparak belirlemekte şansınız varsa seçilirsiniz. Eğer kendinize güvenen ve iyi bir geliştirici iseniz böyle şansları kaçırmayın bu normal bir şirketin konferansı değil Google’ın konferansı kayıt olmak istiyorsanız kayıt işlemi için bu bağlantı adresine gidebilirsiniz. Google hizmetlerinde sağlanan birçok yeniliğin açıklanacağı I/O 2015 için kayıt sayfasına gitmek için

buraya tıklayınız."Google Geliştiriciler İçin Etkinlik Kaydını Başlattı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
16 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: