Google Geliştiriciler İçin Etkinlik Kaydını Başlattı

Google I/O Etkinliği

Google Geliştiriciler Etkinlik Kaydını Başlattı. 28-29 Mayıs tarihlerinde gerçekleşmesi bekleniyor. Geliştiriciler için hazırlanan konferansa katılmak için ilk adım kayıt olmanız gerekiyor. Tabi hemen kayıt olup gidilecek diye bir şey yok

Google’ye günlük milyonlar giriyor

kayıt olan her kişinin seçilme hakkı yok google kayıtlar arasında kura yaparak belirlemekte şansınız varsa seçilirsiniz. Eğer kendinize güvenen ve iyi bir geliştirici iseniz böyle şansları kaçırmayın bu normal bir şirketin konferansı değil Google’ın konferansı kayıt olmak istiyorsanız kayıt işlemi için bu bağlantı adresine gidebilirsiniz. Google hizmetlerinde sağlanan birçok yeniliğin açıklanacağı I/O 2015 için kayıt sayfasına gitmek için

buraya tıklayınız.

"Google Geliştiriciler İçin Etkinlik Kaydını Başlattı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
7 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları