Google Play Hediye kartı - Tablet Adam

Google Play Hediye kartı

google-play-hediye-kartlari-cok-yakinda-turkiyede

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Akıllı telefonlar çıktığından ve hayatımızda yer aldığından beri şirketler sert rekabetlere giriyordu. Bunlar arasında iki büyük firma Google Play ve App store var. Son zamanlarda baya ciddi rekabete giren bu iki firma kullanıcılarına her gün yenilik yapmaya çalışmakta. Materyal tasarımı ile konuşulan

Google play son olarak ülkemizdeki kullanıcılara açıklamalar yaptı.

Yaptığı açıklamalarda Google play hediye kartı kullanarak online alışverişlerde kredi kartı zorunluluğunu ortadan kaldıra bileceksiniz. Yakın zamanda elektronik marketlere satışa sunması beleniyor. Bu kartlar çevrimiçi oyun almak ve ekstra özellik kazandırmak için kullanabilirsiniz.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Google Play Hediye kartı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
22 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: