Google Play Hediye kartı

google-play-hediye-kartlari-cok-yakinda-turkiyede

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Akıllı telefonlar çıktığından ve hayatımızda yer aldığından beri şirketler sert rekabetlere giriyordu. Bunlar arasında iki büyük firma Google Play ve App store var. Son zamanlarda baya ciddi rekabete giren bu iki firma kullanıcılarına her gün yenilik yapmaya çalışmakta. Materyal tasarımı ile konuşulan

Google play son olarak ülkemizdeki kullanıcılara açıklamalar yaptı.

Yaptığı açıklamalarda Google play hediye kartı kullanarak online alışverişlerde kredi kartı zorunluluğunu ortadan kaldıra bileceksiniz. Yakın zamanda elektronik marketlere satışa sunması beleniyor. Bu kartlar çevrimiçi oyun almak ve ekstra özellik kazandırmak için kullanabilirsiniz.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz.

"Google Play Hediye kartı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League Of..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
2 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları