Grand Theft Auto Online’a yeni güncelleme geliyor

Grand Theft Auto Online’a yeni güncelleme geliyor ILL-Gotten Gains:

Part 1 adına sahip olan güncellemede oyunun sunmuş olduğu hep aynı olan araç yada silahlardan sıkılmış olanlara yönelik güncelleme deteği verildi.

Combat PDW adına sahip olan altın kaplama silah bu güncellemede kullanıcıların karşısına çıkacak ve ek olarak.

Ek olarak Enus Windsor, Albany Virgo ve Benfactor Stirling GT gibi araçlar da Grand Theft Auto Online platform üzerinde kullanıcılara sunulacak.

Aynı zamanda altın helikopter swift Deluxe ve Luxor Deluxe gibi

modellerde altın kaplama olarak karşımıza çıkmaktadır. Güncellemenin ilk ayağı 10 Haziran tarihine yakın bir zamanda karşımıza çıkacak

GTA_Online_Ill_Gotten_Gains_Update_14331738149548

Yeni araba

illgotten007-gta

altın kaplama silah

illgotten001

altın kaplama helikopter

Ve  GTA 5 Para Kazanma adlı içeriğimize göz atabilirsiniz."Grand Theft Auto Online’a yeni güncelleme geliyor" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
39 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: