Gta 5 güzel bir mod daha - Tablet Adam

Gta 5 güzel bir mod daha

Gta 5 güzel bir mod daha, Gta için geliştirilen modlar diyince muhtemelen başka bir karakterin oyuna dahil edilmesi akla gelir fakat bu sefer işler değişmiş gibi görünüyor çünkü bu mod çok farklı henüz beta aşamasında olmasına rağmen Toddyhance rismindeki mod,

GTA 5’in grafiğini olduğu gibi iyileştiriyor

Neredeyse Los Santos sokaklarında geziyormuşsunuz gibi bir his uyandıran bu modla ilgili görseller paylaşıldı. Aşağıdaki resimleri inceleyerek gerçekçiliği gözlerinizle görebilirsiniz.

gta 5 3

gta 5 skyrim

Bu arada GTA 5 Para Kazanma içeriğimize göz atabilirsiniz.

 "Gta 5 güzel bir mod daha" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
90 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: