Gta 5 güzel bir mod daha

Gta 5 güzel bir mod daha, Gta için geliştirilen modlar diyince muhtemelen başka bir karakterin oyuna dahil edilmesi akla gelir fakat bu sefer işler değişmiş gibi görünüyor çünkü bu mod çok farklı henüz beta aşamasında olmasına rağmen Toddyhance rismindeki mod,

GTA 5’in grafiğini olduğu gibi iyileştiriyor

Neredeyse Los Santos sokaklarında geziyormuşsunuz gibi bir his uyandıran bu modla ilgili görseller paylaşıldı. Aşağıdaki resimleri inceleyerek gerçekçiliği gözlerinizle görebilirsiniz.

gta 5 3

gta 5 skyrim

Bu arada GTA 5 Para Kazanma içeriğimize göz atabilirsiniz.

 

"Gta 5 güzel bir mod daha" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
24 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları