Guide Change Message version League Of Legends | Lol Skin - Tablet Adam

Guide Change Message version League Of Legends | Lol Skin

Guide Change Message version League Of Legends | Lol Skin

Lol Skin 2014 yılının yaz aylarında bir kaç programcının bir araya gelmesi ile ortaya çıkan bir uygulamadır.  Filipinli olan bu programcılar League Of Legends oyunu için tasarladıkları Lol skin yani Türkçe anlamı ile kostüm hilesi 4 yıl önce çıkmıştı. Oyun ne zaman güncelleme atsa aynı anda programcılar da atmakta, nedeni ise Riot her güncelleme attığında Lol Skin ile çarpışması ve programın açılmamasıdır.

Program 4 yıl önce yayınlandığında  düşük sistem gereksinimli bilgisayarlı arkadaşlar uygulamanın oyuna etki yapması, drop atması gibi sorunlarından dolayı oynayamıyordu. Tasarımcılar bunun farkına vardığında sistemi tamamen değiştirip oyuna etkiyi ve drop atma olayını neredeyse sıfıra indirdiler. Programı kullananlar için arka planda çalışan uygulamalardan farkı yok gibidir.

 

Guide Change Message version League Of Legends Lol Skin Nedir ?

Lol Skin programı tarzı güzel bir uygulamadır yine aynı şekilde League Of Legends oyunu için yapılmış özel bir uygulamadır. Program oyun içindeki mesaj kutusu, ses, müzik gibi özellikleri değiştirebilme özelliğine sahip, yapmanız gereken sadece programı indirmek ve League Of Legends oyununu oynamak olacaktır."Guide Change Message version League Of Legends | Lol Skin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
8 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: