Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Guide Change Message version League Of Legends | Lol Skin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Guide Change Message version League Of Legends | Lol Skin

Lol Skin 2014 yılının yaz aylarında bir kaç programcının bir araya gelmesi ile ortaya çıkan bir uygulamadır.  Filipinli olan bu programcılar League Of Legends oyunu için tasarladıkları Lol skin yani Türkçe anlamı ile kostüm hilesi 4 yıl önce çıkmıştı. Oyun ne zaman güncelleme atsa aynı anda programcılar da atmakta, nedeni ise Riot her güncelleme attığında Lol Skin ile çarpışması ve programın açılmamasıdır.

Program 4 yıl önce yayınlandığında  düşük sistem gereksinimli bilgisayarlı arkadaşlar uygulamanın oyuna etki yapması, drop atması gibi sorunlarından dolayı oynayamıyordu. Tasarımcılar bunun farkına vardığında sistemi tamamen değiştirip oyuna etkiyi ve drop atma olayını neredeyse sıfıra indirdiler. Programı kullananlar için arka planda çalışan uygulamalardan farkı yok gibidir.

 

Guide Change Message version League Of Legends Lol Skin Nedir ?

Lol Skin programı tarzı güzel bir uygulamadır yine aynı şekilde League Of Legends oyunu için yapılmış özel bir uygulamadır. Program oyun içindeki mesaj kutusu, ses, müzik gibi özellikleri değiştirebilme özelliğine sahip, yapmanız gereken sadece programı indirmek ve League Of Legends oyununu oynamak olacaktır.

Guide Change Message version League Of Legends | Lol Skin YAPILAN YORUMLAR