Hand Of Fate İndir

Hand Of Fate

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (No Ratings Yet)
Loading...

Hand of Fate, tarot ve fantaziden esinlenilmiş masa üstü kart oyunlarının ve video oyun sihrinin eşsiz bir karışımıdır.

Avustralya’nın Brisbane kentinde bulunan Defiant Development tarafından geliştirildi ve PC, Mac ve Linux için DRM içermez.

Oyun ayrıca PlayStation 4 için de mevcut.

Hand of Fate İçeriği

Yolculuğunuzun her adımı, Hand of Fate’deki bir kartın çevirilmesiyle belirlenir; bu, kart oyunu ile aksiyon rol yapma oyununun tatlı bir karışımıdır.

Bir sonraki hareketinizin iskelet savaşçılarının bir pusu veya yolculukta size yardımcı olmak için yağma dolu gizli bir zindan ortaya çıkarmayacağını bilmemenin hepsi eğlencenin bir parçasıdır.

Hand of Fate oyununda bir kısmı kart satıcısı, bir kısmı zindan efendisi olan gizemli gizemli bir rakibin karşısındaki loş bir odada oturulmaktadır.

Maçlar, dağıtıcının farklı zindan benzeri konfigürasyonlarda ön yüzü aşağıya bakacak şekilde kart yerleştirmesiyle başlar.

Her dönüş, mizanpajlar arasında bir boşluk hareket ettirir, üzerine yerleştirdiğiniz her kartı açmak için durur ve beklediğiniz her sürprizle karşılaşırsınız.

Hand of Fate Oynanışı

Hand of Fate, benzersiz şekilde entegre edilmiş bir savaş sistemine sahip olan kart tabanlı bir oyundur.

Bir ortaçağ dünyasında seyahat ederek satıcıya karşı oynuyorsunuz.

Bu dünya, kartlarınızı destenizden ve krupiyenin kartlarından farklı desenlerle yerleştirerek bir tür tahta oyunu oluşturarak yaratılmıştır.

Oyunun amacı, karşılaşma kartlarından kurtulurken, her alanın sonunu almak ve patronu yenmektir.

Hand Of Fate YAPILAN YORUMLAR