Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hill Climb Racing 2

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Hill Climb Racing 2

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba. Malesef eğitim gibi durumlardan dolayı (Üniversite) sitemiz ile uzun bir süredir ilgilenemiyoruz. Ama paylaşımlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz. Bugün tanıtacağım oyun ise tabletleriniz de veya herhangi bir android telefonda oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyundur.

Hill Climb Racing 2 Doğa severler için güzel bir oyundur. Bu oyun ile farklı ortamlarda arazi sürüşleri ve yarışları yapabilirsiniz. Ayriyetten oyunda bir çok araç bulunmaktadır.Bir çok dağlık engebeyi ve yokuşları aracınız ile tırmanabilir ve online olarak başka kişilerle yarışabilirsiniz.Oyunun genel olarak grafik ve ses kalitesi çok güzel.Kullandığınız araçların sesleri gerçek araç sesleriyle birebir aynıdır.Grafiklere gelecek olursa çöl , dağ vb yerler önceki seriye göre daha gerçekçi ve anlaşılır olmuş.Şimdiden eğlenceli oyunlar dilerim.

Bu güzel oyun yaklaşık olarak cihazınızda toplam dahili depolaması, 70 mb civarıdır. Ama gerçekten zevkli bir oyun inanın bana , Hill Climb Racing 2 oyununu oynarken sıkılmayacağınız dan eminim. Bu arada Artık paylaşacağımız oyunları direk sitemizden indirebileceksiniz . Örnekte görüldüğü gibi ;

Hill Climb Racing 2 BENZER İÇERİKLER
Hill Climb Racing 2 YAPILAN YORUMLAR