Hitman Absolution Kaç Gb - Kaç Bölüm - Kaç Part - Tablet Adam

Hitman Absolution Kaç Gb

Hitman Absolution Kaç Bölüm

Hitman Absolution Kaç Gb

Hitman Absolution önceki bölümünde hatırladığımız arkadaşınız Diana bize hedefimizi veren ve yardımcı olan bir dostumuzdu.

Hitman Absolution’da ise  bizim hedefimiz olmuştur nedeni ise ihanet ve teşkilatı deşifre ettiği için   bize hedef olmuştur.

Arkadaşını duş aldığı esnada vuruyor ve ölmeden arkadaşının son sözlerini dinliyor,  karakterimiz arkadaşımıza Victoria adında bir kızı koruması için söz veriyor.

Aslında hikayemiz burada başlıyor çünkü karakterimiz kiralık katil ama olaylara duygusal baktığı için ayrıca arkadaşına verdiği sözü tutmak için artık tek başına hareket ediyor. Bu hareketinden dolayı da teşkilat karakterimizi hain ilan ediliyor.

Hitman Absolution Kaç Gb Yer  Kaplar ?

Oyunun 10 Gb gerekli boş alana ihtiyacı vardır

Hitman Absolution Kaç Bölüm

17 bölümden oluşuyor tamamen gerçekçi sahneleri vardır.

Hitman Absolution Kaç Part

Part yoktur direk yükleyebilirsiniz."Hitman Absolution Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
10 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: