Hobbit 3 internete düştü

hobbit 5 ordunun savaşı

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Hobbit 3 internete düştü, vizyona 17 aralık Çarşamba günü resmi olarak vizyona girecek olan film daha girmeden internete düştü bile korsancılık olayı gerçekten baya ilerledi aynı şey cehennem melekleri 3 de olmuştu Türkiye’de vizyona girmeden 2 hafta önce torrent sitelere gelmişti. Şimdi ise

Hobbit 3 İzle

internete düştü bu durum yapımcıları fazlasıyla maddi anlamda etkilemiş ve büyük paralara mal olmuştu. Şuan neredeyse tüm film sitesi tarafından yayınlanıyor. Filmin yurt dışındaki görüntüleri kaydedilmiş ve internette yayınlanmış gerçekten korsancılık haddinden fazla ilerledi bu durum filmin gişe rakamlarını etkilemesini bekleniyor.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz.

"Hobbit 3 internete düştü" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Lol Ne Demek ? Lol Ne Demek ? Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin Lol Skin / Mod Skin LOL Pro Nedir? Ne İşe Yarar?   League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
3 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları