Hobbit 3 internete düştü - Tablet Adam

Hobbit 3 internete düştü

hobbit 5 ordunun savaşı

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Hobbit 3 internete düştü, vizyona 17 aralık Çarşamba günü resmi olarak vizyona girecek olan film daha girmeden internete düştü bile korsancılık olayı gerçekten baya ilerledi aynı şey cehennem melekleri 3 de olmuştu Türkiye’de vizyona girmeden 2 hafta önce torrent sitelere gelmişti. Şimdi ise

Hobbit 3 İzle

internete düştü bu durum yapımcıları fazlasıyla maddi anlamda etkilemiş ve büyük paralara mal olmuştu. Şuan neredeyse tüm film sitesi tarafından yayınlanıyor. Filmin yurt dışındaki görüntüleri kaydedilmiş ve internette yayınlanmış gerçekten korsancılık haddinden fazla ilerledi bu durum filmin gişe rakamlarını etkilemesini bekleniyor.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."Hobbit 3 internete düştü" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
21 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: