Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

How To Download A Video From Facebook | Lol Skin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

How To Download A Video From Facebook | Lol Skin

Lol Skin en çok oynanılan moba oyunu League Of Legends İçin güzel ve kullanışlı bir kostüm hilesidir. 2014 yılının yaz aylarında piyasaya sürülmüştür, yayınlanma sebebi oyuncuların kostümleri aldıktan sonra; bu ne kadar işlevsiz bir kostüm gibi şeyler demesin diye yapılmıştır. İlk yayınlandığında pek çok Lol sever oyun ile beraber programı kullanamıyordu, çünkü program oyuna etki yapıyor ve Fps düşüklüğü sağlıyordu.

Bu durumda oyun oynanmaz hale geliyordu, bu sorunu gören yazılımcılar programı tamamen değiştirip yeni bir güncelleme attılar. Şuan güncel olarak kullandığımız programın eski halidir, program güncellendiği zaman düşük sistemli bilgisayarlar dahi oyunu kasmadan oynayabilir duruma geldiler. Oyun yeni sürümü ile birlikte sadece arka planda çalışan bir programdan farkı yoktur rahatça kullanabilirsiniz.

How To Download A Video From Facebook | Lol Skin ?

Lol Skin programınız tasarlayan yazımcılar tarafından geliştirilen bu bu arayüz Facebook üzerinde olan bütün videoları indirme özelliğine sahiptir. Bildiğiniz üzere Facebook üzerinden video indirmek çok zorlaşmıştı bu durum için geliştirilen bir arayüz olup tamamen ücretsizdir.

How To Download A Video From Facebook | Lol Skin YAPILAN YORUMLAR