How to Live Stream Facebook on Computer | Lol Skin - Tablet Adam

How to Live Stream Facebook on Computer | Lol Skin

How to Live Stream Facebook on Computer | Lol Skin

Lol Skin League of Legends oyunu için bir nevi kostüm hilesidir, uygulama Filipinler’de  bir kaç yazılımcının bir araya gelerek yazdıkları özel bir programdır. Satın almak istediğiniz kostümleri bu program ile özel oyunlarda deneyip kostümlerin ne kadar iyi olup olmadığını anlayabilirsiniz.

İstediğiniz oyun modun da istediğiniz hero ile  programı deneyebilirsiniz hepsinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Yüz binlerce kişinin bu programı kullandığını fakat yakalandığında cezasız kalmadığını biliyoruz, Riot bu tarz konularda katı bir tavır sergilemektedir. Normal olarak karşılanabilir çünkü oyunun para kazanmasına engel oluyorlar (Program olmasa da almayacağım zaten fakiriz) diyebiliriz.

How to Live Stream Facebook on Computer | Lol Skin Nedir ?

Lol skin programı tasarlayan yazılımcılar tarafından geliştirilen bu program tamamen ücretsiz ve kullanılması çok kolaydır.  Facebook üzerinden oyunlar ile ilgili canlı yayın yapmak isteyenler için ideal bir program diyebilirim, bildiğiniz üzere oyunlar ile Facebook üzerinde yayın yapmak çok zor. Bu program sayesinde bu dertten kurtulabilirsiniz tek yapmanız gerek programı indirmeniz olacaktır iyi günler dilerim."How to Live Stream Facebook on Computer | Lol Skin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
9 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: