Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

How to Live Stream Facebook on Computer | Lol Skin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

How to Live Stream Facebook on Computer | Lol Skin

Lol Skin League of Legends oyunu için bir nevi kostüm hilesidir, uygulama Filipinler’de  bir kaç yazılımcının bir araya gelerek yazdıkları özel bir programdır. Satın almak istediğiniz kostümleri bu program ile özel oyunlarda deneyip kostümlerin ne kadar iyi olup olmadığını anlayabilirsiniz.

İstediğiniz oyun modun da istediğiniz hero ile  programı deneyebilirsiniz hepsinde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Yüz binlerce kişinin bu programı kullandığını fakat yakalandığında cezasız kalmadığını biliyoruz, Riot bu tarz konularda katı bir tavır sergilemektedir. Normal olarak karşılanabilir çünkü oyunun para kazanmasına engel oluyorlar (Program olmasa da almayacağım zaten fakiriz) diyebiliriz.

How to Live Stream Facebook on Computer | Lol Skin Nedir ?

Lol skin programı tasarlayan yazılımcılar tarafından geliştirilen bu program tamamen ücretsiz ve kullanılması çok kolaydır.  Facebook üzerinden oyunlar ile ilgili canlı yayın yapmak isteyenler için ideal bir program diyebilirim, bildiğiniz üzere oyunlar ile Facebook üzerinde yayın yapmak çok zor. Bu program sayesinde bu dertten kurtulabilirsiniz tek yapmanız gerek programı indirmeniz olacaktır iyi günler dilerim.

How to Live Stream Facebook on Computer | Lol Skin YAPILAN YORUMLAR