HTC Son Service Packı Yüklemeyin - Tablet Adam

HTC Son Service Packı Yüklemeyin

HTC m8

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.HTC’nin yayınladığı son resmi Service pack’ten sonra one m/ ve M8 telefon modellerinde ortaya çıkan bir sorun pek çok kullanıcın başını yakmış olabilir.

HTC Service Pack’i

bazı One M7 ve M8 telefon modellerinde sesli arama fonksiyonunu bozduğu söyleniyor. Güncellemenin ardından bazı kullanıcıların şikayetçi olmasıyla ortaya çıkan bu sorun son Son service pack’in yüklenmesinin ardından kendini gösteriyor.HTC Son Service Packı Yüklemeyin Sesli aramayı engelleyen bu sorun için henüz HTC’den bir açıklama gelmedi. Kullanıcılara olası bir sorunla karşılaşmamak için HTC tarafınca sunulacak bir sonraki yüklemeyi beklemelerini öneriyoruz..

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."HTC Son Service Packı Yüklemeyin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
23 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: