HTC Son Service Packı Yüklemeyin

HTC m8

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.HTC’nin yayınladığı son resmi Service pack’ten sonra one m/ ve M8 telefon modellerinde ortaya çıkan bir sorun pek çok kullanıcın başını yakmış olabilir.

HTC Service Pack’i

bazı One M7 ve M8 telefon modellerinde sesli arama fonksiyonunu bozduğu söyleniyor. Güncellemenin ardından bazı kullanıcıların şikayetçi olmasıyla ortaya çıkan bu sorun son Son service pack’in yüklenmesinin ardından kendini gösteriyor.HTC Son Service Packı Yüklemeyin Sesli aramayı engelleyen bu sorun için henüz HTC’den bir açıklama gelmedi. Kullanıcılara olası bir sorunla karşılaşmamak için HTC tarafınca sunulacak bir sonraki yüklemeyi beklemelerini öneriyoruz..

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."HTC Son Service Packı Yüklemeyin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
14 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: