HTC Son Service Packı Yüklemeyin

HTC m8

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.HTC’nin yayınladığı son resmi Service pack’ten sonra one m/ ve M8 telefon modellerinde ortaya çıkan bir sorun pek çok kullanıcın başını yakmış olabilir.

HTC Service Pack’i

bazı One M7 ve M8 telefon modellerinde sesli arama fonksiyonunu bozduğu söyleniyor. Güncellemenin ardından bazı kullanıcıların şikayetçi olmasıyla ortaya çıkan bu sorun son Son service pack’in yüklenmesinin ardından kendini gösteriyor.HTC Son Service Packı Yüklemeyin Sesli aramayı engelleyen bu sorun için henüz HTC’den bir açıklama gelmedi. Kullanıcılara olası bir sorunla karşılaşmamak için HTC tarafınca sunulacak bir sonraki yüklemeyi beklemelerini öneriyoruz..

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz.

"HTC Son Service Packı Yüklemeyin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League Of..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
2 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları