iki ülke arasında siber savaş başladı - Tablet Adam

iki ülke arasında siber savaş başladı

siber-savaş

siber savaş

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Eskiden savaşlar kılıç kılıca yapılırdı şimdi ise bilgisayar üzerinden savaşlar yapmaya başladılar.

Siber Savaş Başladı

Teknoloji bu kadar gelişmişken savaşlar artık siber saldırı olarak yapılıyor 2014 yılı içerisinde iki ülke arasında siber savaş başladı siber orduların bile kurulduğu zaman an itibariyle Amerika birleşik devletleri ve çin halk cumhuriyeti arasında yaşanan siber saldırılar sonucu Siber Dünya Savaşı başladı.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."iki ülke arasında siber savaş başladı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
20 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: