iki ülke arasında siber savaş başladı

siber-savaş

siber savaş

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.Eskiden savaşlar kılıç kılıca yapılırdı şimdi ise bilgisayar üzerinden savaşlar yapmaya başladılar.

Siber Savaş Başladı

Teknoloji bu kadar gelişmişken savaşlar artık siber saldırı olarak yapılıyor 2014 yılı içerisinde iki ülke arasında siber savaş başladı siber orduların bile kurulduğu zaman an itibariyle Amerika birleşik devletleri ve çin halk cumhuriyeti arasında yaşanan siber saldırılar sonucu Siber Dünya Savaşı başladı.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."iki ülke arasında siber savaş başladı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
12 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: