IMEI Sorgulama Nasıl Yapılır?

IMEI Sorgulama Nasıl Yapılır?

Telefonunuzun tuş takımına açarak arama yapıyormuş gibi *#06#* tuşlayınız bu şekilde telefonunuzun IMEI numarası gözükecektir başka bir IMEI sorgulama işlemi ise telefonunuzun bataryasında yazılıdır. Fakat çoğu akıllı telefonlarda bataryanın açılmaması sebebiyle bu durum yapılmıyor eğer telefon bataryanız açılıyorsa telefonunuzu kapatın ve kapağı açın bataryanın üzerinde 15 haneli IMEI numaranızı görebilirsiniz

İmei Nasıl Öğrenilir ?

Cihazınızın kutusunu hala saklıyorsanız IMEI sorgulama işlemini yine yapabilirsiniz Telefonunuzun çalındığında veya kaybolduğunda hemen ümitsizliğe kapılmayın birçok yöntem ile IMEI sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Telefonunuzun ayarlar kısmından IMEI sorgulama işleminizi yapabilirsiniz Ayarlar>Telefon hakkında>Durum seçeneklerini takip ederek IMEI no sorgulama işleminizi yapabilirsiniz
E-Devlet Sistemi ile IMEI Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?
Dilerseniz E-Devlet sitesi üzerinden de IMEI sorgulama işlemini yapabilirsiniz IMEI sorgulama işlemniz ile mobil cihazınızın yasal yollar ile ithal edilip edilmediğini ve kayıp çalıntı olup olmadığını sorgulayabilirsiniz

E-devlet üzerinden IMEI sorgulamak için burayı tıklayınız.
Açılan ekranda ilk olarak IMEI no butonuna 15 haneli IMEI numaranızı giriniz

E-devlet üzerinden IMEI resim ile gösterdik adımları takip edin

emir sorgulama

IMEI sorgulama 2. resim

IMEI sorgulama 3. resim"IMEI Sorgulama Nasıl Yapılır?" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
43 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: