Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Download Mod Skin Lol Pro 2017

Indir Mod Skin LoL 2017 | Lol Skin

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Download Mod Skin Lol Pro 2017

Indir Mod Skin LoL 2017 | Lol Skin

Lol Skin programını anlatmadan önce League of Legends oyunundan bahsetmek isterim. Öncelikle League of Legends  Türkçe anlamı efsaneler ligi olan oyun 27 ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.

Defense of the Ancients haritası ve oyunu örnek alınarak geliştirilmiştir, Dota haritasını tasarlayan Steve Feak aynı zamanda League Of Legends oyunun baş tasarımcısıdır.

Dünyanın güncel olarak en çok oynanan online oyunu olan Lol bir moba oyunudur.  Yayınlandıktan 1 sene sonra 12 milyon oyuncuya ulaşmıştır ve en çok oynanan oyun unvanını eline almıştır, şuan ise 100 milyon üzeri aktif kullanıcısı vardır.

Oyunun içerisinde satın alma vardır bunlar eşyalar, totemler ve en önemlisi skin, skinler diğer eşyalara göre biraz pahalı olsa da oyunun çok seveni olduğu için alabiliyorlar. Kostüm kötü olsa bile geri iade olmadığı için oyuncuların ellerinde kalıyor.

Bunun üzerine Finlandiya da bulunan yazılımcılar bir uygulama geliştirdiler bu uygulama Mod Skin LoL.  Uygulama ile istediğiniz kostümü istediğiniz haritada deneyebiliyorsunuz Mod Skin LoL’ün amacı tamamen kostümleri deneyin ve beğenirseniz alın şeklinde yapılmıştır.

Download Mod Skin Lol Pro 2017

Lol Skin uygulaması League Of Legends kullanıcıları için kostüm hilesi diyebiliriz. Çünkü hiç ücret vermeden istediğiniz kostümü deneyebiliyorsunuz.

Beğendiğiniz bir kostümü almadan hemen önce bu program sayesinde deneyip güzel mi veya kötü bir kostüm mü sorusuna cevap bulabilirsiniz. Benim tercihim ise kostümleri özel oyun oluşturarak denemek uygulamayı kullanıyorsanız önerim özel oyunlarda denemeniz.

milyonlarca kullanıcının kullandığı basit bir arayüz dür, Riot açısından yakalanmadığınız sürece bir sıkıntısı yoktur. Yakalanırsanız eğer bir daha hesabınıza giremeyebilirsiniz. Riot bu konuda biraz katı davranıyor nedeni ise oyun haricinde 3. parti bir uygulama kullanırsanız ve oyun dosyalarını bozarsanız bu ban sebebidir.

Indir Mod Skin LoL 2017 | Lol Skin YAPILAN YORUMLAR