Indir Mod Skin LoL 2017 | Lol Skin - Tablet Adam

Indir Mod Skin LoL 2017 | Lol Skin

Download Mod Skin Lol Pro 2017

Indir Mod Skin LoL 2017 | Lol Skin

Lol Skin programını anlatmadan önce League of Legends oyunundan bahsetmek isterim. Öncelikle League of Legends  Türkçe anlamı efsaneler ligi olan oyun 27 ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.

Defense of the Ancients haritası ve oyunu örnek alınarak geliştirilmiştir, Dota haritasını tasarlayan Steve Feak aynı zamanda League Of Legends oyunun baş tasarımcısıdır.

Dünyanın güncel olarak en çok oynanan online oyunu olan Lol bir moba oyunudur.  Yayınlandıktan 1 sene sonra 12 milyon oyuncuya ulaşmıştır ve en çok oynanan oyun unvanını eline almıştır, şuan ise 100 milyon üzeri aktif kullanıcısı vardır.

Oyunun içerisinde satın alma vardır bunlar eşyalar, totemler ve en önemlisi skin, skinler diğer eşyalara göre biraz pahalı olsa da oyunun çok seveni olduğu için alabiliyorlar. Kostüm kötü olsa bile geri iade olmadığı için oyuncuların ellerinde kalıyor.

Bunun üzerine Finlandiya da bulunan yazılımcılar bir uygulama geliştirdiler bu uygulama Mod Skin LoL.  Uygulama ile istediğiniz kostümü istediğiniz haritada deneyebiliyorsunuz Mod Skin LoL’ün amacı tamamen kostümleri deneyin ve beğenirseniz alın şeklinde yapılmıştır.

Download Mod Skin Lol Pro 2017

Lol Skin uygulaması League Of Legends kullanıcıları için kostüm hilesi diyebiliriz. Çünkü hiç ücret vermeden istediğiniz kostümü deneyebiliyorsunuz.

Beğendiğiniz bir kostümü almadan hemen önce bu program sayesinde deneyip güzel mi veya kötü bir kostüm mü sorusuna cevap bulabilirsiniz. Benim tercihim ise kostümleri özel oyun oluşturarak denemek uygulamayı kullanıyorsanız önerim özel oyunlarda denemeniz.

milyonlarca kullanıcının kullandığı basit bir arayüz dür, Riot açısından yakalanmadığınız sürece bir sıkıntısı yoktur. Yakalanırsanız eğer bir daha hesabınıza giremeyebilirsiniz. Riot bu konuda biraz katı davranıyor nedeni ise oyun haricinde 3. parti bir uygulama kullanırsanız ve oyun dosyalarını bozarsanız bu ban sebebidir."Indir Mod Skin LoL 2017 | Lol Skin" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
15 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: