İnstagram uçtu uçaçak

ınstagram2

İnstagram

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.instagram uçtu uçacak ,Instagram yaptığı güncellemeler ile kullanıcı kazanmaya devam ediyor. Facebook profili ile kayıt yapan kullanıcılar milyonlanları geçti ve hızlı yükseliş ile twitterı resmen solladı. Twitter’de ınstagramı geçmek için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Instagram kendi hatalarını son zamanlarda çoğunu giderdi. En iyiside doğrulanmış profil biliyorsunuz gerçek kişileri tespit ederek doğrulayacak. Bunun yanında sahte spam hesapları tek tek tespit edilip kapatılacak kapatacak.

İnstagram istatistiklerini duyurdu !

bir ayda 300 milyon aktif kullanıcıya sahip ve giderek çoğalıyor. Mart ayından bu zamana kadar 200 milyon kullanıcıya ulaştı ayrıca günlük ortalama2.5 milyar kadar fotoğraf paylaşılıyor paylaşılan fotoğrafları ise 70 milyon kişi beğeniyor. Instagram açıldığından beri 30 milyar fotoğraf paylaşılmış. Twitter’İn ınstagrama benzemeye çalışmaları ınstagramı kızdırıyor.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."İnstagram uçtu uçaçak" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
19 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: