İnstagram uçtu uçaçak - Tablet Adam

İnstagram uçtu uçaçak

ınstagram2

İnstagram

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz.instagram uçtu uçacak ,Instagram yaptığı güncellemeler ile kullanıcı kazanmaya devam ediyor. Facebook profili ile kayıt yapan kullanıcılar milyonlanları geçti ve hızlı yükseliş ile twitterı resmen solladı. Twitter’de ınstagramı geçmek için çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Instagram kendi hatalarını son zamanlarda çoğunu giderdi. En iyiside doğrulanmış profil biliyorsunuz gerçek kişileri tespit ederek doğrulayacak. Bunun yanında sahte spam hesapları tek tek tespit edilip kapatılacak kapatacak.

İnstagram istatistiklerini duyurdu !

bir ayda 300 milyon aktif kullanıcıya sahip ve giderek çoğalıyor. Mart ayından bu zamana kadar 200 milyon kullanıcıya ulaştı ayrıca günlük ortalama2.5 milyar kadar fotoğraf paylaşılıyor paylaşılan fotoğrafları ise 70 milyon kişi beğeniyor. Instagram açıldığından beri 30 milyar fotoğraf paylaşılmış. Twitter’İn ınstagrama benzemeye çalışmaları ınstagramı kızdırıyor.

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."İnstagram uçtu uçaçak" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
20 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: