iOS 8.2 Güncellemesi Yayınlandı Ve Neler Değişti - Tablet Adam

iOS 8.2 Güncellemesi Yayınlandı Ve Neler Değişti

iOS 8.2 Güncellemesi Yayınlandı Merhaba İOS 8.2 güncellemesi yayınlanmasıyla birlikte biz bu güncellemenin hem sorunlarını hemde avantajlarını yorumlayacağız.Öncelikle Apple bu güncellemesinde Apple Watchlar çıkmadan önce yeni uygulama ve senkronizasyonu amaç etmiştir.

iOS 8.2 Güncellemesi

ios 8.2 güncellemesi

Geçmiş güncellemeden İOS 8.1.3 ve 8.2’nin amaçlarından bir tanesi de batarya durumunu daha sağlıklı bir
sekile sokmak ama bu her kullanıcı için ayni gözükmüyor gibi gelelim İOS 8.2’nin herkes de olmayan ama çok büyük bir
sorununa İOS 8.2 ile beraber İpod, İphone 5s öncelikli yorumlar olmak üzere diğer Apple cihazlarında orantısız batarya düşüşleri olmaya devam ediyor.Geçmiş güncellemeden bazı kişilerin şikayetçi olduğu %2 ser olarak düşmesi bu sefer daha ilginç bir hal almış durumda kendi incelememde kullanmış olduğum İpod Touch 5 nesil den örnek verelim cihaz kullanım esnasın da %70 sarj %40’a aniden inip birkaç dakika sonra tekrar %50’ye çıkması gibi bir takim sorunlar var
tabi ki şikayetçi olunan tek sorun bu değil İOS kullananlar son zamanlarda dile getirdiği şikayetler artmış durumda
bunun sebebi de her gelen güncelleme sonrası bir kaç problem gitse bile yeni sorunlar geliyor.

Bunların başın da telefon çağrılarını geç kabul etme menünün simgelerinin geç gelmesi ve Youtube de video ileri sarıldığında görüntünün sabit kalıp sadece sesin devam etmesi gibi su an denilenlere göre İOS Apple watch çıkarmadan bu sorunlara bir çözüm getirecek güncelleme çıkaracağı söyleniyor eleştiriler de ise Apple wacth için yapılmış güncellemeler ve fikirlerin geliştirilmesi oluşabilecek diğer yazılımsal hataları göz önünde bulundurmaması dikkat çekiyor.Şu anda her ne kadar yeni bi güncelleme çıkış duyurusu yapılmasa da söylentilere göre Apple bu sorunu diğer güncellemelerin de düzeltmesi muhtemel."iOS 8.2 Güncellemesi Yayınlandı Ve Neler Değişti" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
18 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: