İpad format nasıl atılır - Tablet Adam

İpad format nasıl atılır

ipad format

Merhaba sayın takipçilerimiz.Bugün İpad format nasıl atılır elimden geldiğince onu anlatmaya çalışacağım.Öncelikle İpad tabletiniz de gereksiz kasmalar var ise ipad format işlemini gerçekleştirerek tabletinizi aldığınız ilk gün gibi tertemiz kullanabilirsiniz.İlk yapmamız gereken işlem fabrika ayarlarına geri dönme işlemidir.Merak etmeyin bu işlemi yaptığınızda hiç bir bilgileriniz yok olmayacaktır.Sadece ipad üzerinde yaptığınız tüm değişimler sıfırlanacaktır.

ipad

ipad

İpad format atma

Ayarlar > Genel > Sıfırla kısmına geliniz.

Bu kısımda ki sıfırlama seçenekleri şunlardır:

Ağ ayarlarını sıfırlama : Ağ bağlantılarınız daki ayarlarınız sıfırlanır.

Klavye sözlüğünü sıfırlama : Yapmış olduğunuz klavye ayarları sıfırlanır.

Ana ekran yerleşimini sıfırlama : İpad tabletinizin ana ekranında yapmış olduğunuz tüm ayarlarınız sıfırlanır.

Konumu ve gizliliği sıfırlama : Konum servisleri ile alakalı ayarlarınız sıfırlanır.

Tüm verilerinizin sıfırlanmasını istiyorsanız itunes ile yazılım atmanız gerekmektedir.

Yardımcı olabileceğimiz bir sorun var ise yorum atabilirsiniz teşekkürler :’)"İpad format nasıl atılır" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
69 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: