Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

İpad Mini İnceleme

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
ipad mini inceleme

ipad mini

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.İpad mini inceleme yapacağız.Bildiğiniz gibi tüm Apple ipad serileri çok kaliteli.Dokunmatikte her zaman bizim içinde önde gelen firma appledir.Telefon olarak iphone serileri dokunmatikte çok iyi.Özelliklerde diğer firmalarla bir tutulamaz çoğu özelliklerde apple’nin geri kaldığı doğrudur.

Boyut ve ağırlık ipad mini özellikleri : Tek anlamıyla ” kalite ”

ipad mini boyut

Ekran ve Gösterim : 7.9 inçlik kaliteli ekranıyla ve led arkadan aydınlatmalı ipad IPS teknolojisine sahip ekran , parmak izine dayanıklı oleophobic kaplama ile süslüyor kendisini.

ipad mini games

ipad mini games

ipad mini camera ( Kamera , fotoğraf , video ) : 5 Mp arka kamerası ve 1.2 Ön kamerası ile iyi bir kalite sunuyor.Ve 720 p HD video çekebiliyor.

ipad mini camera

ipad mini camera

ipad mini battery ( Güç ve Batarya Harici Düğmeler ve Konnektörler ) : Wi-fi üzerinden web sörf , video izlerken veya müzik dinlerken 10 saate kadar dayanaklı pil.Güç adaptörü ile veya USB üzerinden şarj edilebilir.

ipad mini battery

ipad mini battery

ipad mini tablet Diğer tüm özellikleri : İpad mini müzik, ipad mini tv , ipad mini mail

ipad mini tablet

Evet genel olarak ipad mini özelliklerini inceledik.Bir tablet almak istiyorsanız.Kalite olarak ve dokunmatik olarak ” ipad mini ” işinizi rahatlıkla görecektir.Daha büyük ekran istiyorsanız.İpad serilerini inceleyebilirsiniz.İyi günler dileriz.

ipad mini inceleme

ipad mini

 

İpad Mini İnceleme YAPILAN YORUMLAR