İphone 5 Kaç Gb Depolama Alanı Var ? - Tablet Adam

İphone 5 Kaç Gb

İphone 5 Kaç Gb Depolama Alanı Var

İphone 5 Kaç Gb

İphone 5 Ekim ayında tanıtılan ve ülkemizde 14 Aralık günü satışa sunulacak olan iPhone 5  ilk defa 4 inç büyüklüğünde bir ekran kullanmaya başladı.

Apple serisinde en güçlü telefon olan 4s, İphone 5 ile Ikinci sıraya düştü, piyasadaki birçok telefondan daha iyi bir performans sunan iPhone 5 tasarımı ile kullanıcıları gerçekten mest etti .

Önceki serilerinde  olduğu gibi 1 GB RAM kullanmaya devam eden iPhone bir çok eleştiri alsa bile 1 GB RAM ile rakiplerine taş çıkartabiliyor durumda.

Piyasadaki birçok telefon  2. Gb Ram kullanıp iyi performanslar sergilerken İphone 5,  1 Gb Ram ile piyasadaki çoğu telefondan daha iyi performans sağlamıştır

İphone 5 Kaç Gb Depolama Alanı Var

16 Gb Depolama alanı bulunan İphone 5 2000-2300 Türk lirası değerindedir

İphone 5s Kaç Mah

1560 Mah Olan İphone 5, bir gün hiç durmadan çalışmakta

İphone 5s Kaç Gram

112 gramdır

İphone 5s Kaç Çekirdek

2 Çekirdek"İphone 5 Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
3 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: