İphone 7 Kaç Gb Ram Kullanır ?- Tablet Adam

İphone 7 Kaç Gb Ram

İphone 7 özelliklerini sizler için araştırdık makalemizi okuyarak bilgi edinebilirsiniz.

İphone 7 Kaç Gb Ram kullanır

İphone 7 Kaç Gb ram

Apple şirketi tarafından 26 ekim 2016 tarihinde akıllı telefon olarak çıkarılmıştır.  Serinin 7. telefonu olan İphone 7  eski sürümlerinin ram işlemci gibi diğer özelliklerini taşımaması ile tanınıyor diyebiliriz. Önce ki sürümlerinde işlemci ve ramin teknik özelliklerini neredeyse aynı tutan apple kullanıcılar tarafından şikayet edilince değişime gitmek zorunda kalmıştı. Tabi Apple şirket olarak haklı olan taraftı çünkü önceden 1 Gb ram bütün iphone modellerine yetiyordu.

Nedeni ise işletim sisteminin ram ve işlemciyi  fazla kullanmamasından kaynaklanıyor. Kullanıcılar android işletim sistemi olan telefonlar ile kıyaslandığında çok aşağıda kaldığı için şirketi bayağı kötülemişti. Ama telefon bizlere ram ve işlemciyi daha fazla kullanma imkanı sunuyordu. Bu durum Android de ise tam tersi işletim sistemi ram ve işlemciyi fazlaca kullanarak performans sağlıyor.  Yani demek istediğim aslında iki işletim sistemide aynı performansı sağlıyor ama biri teknik özellikleri çok kullanırken diğeri az kullanarak yüksek performans sağlıyor. İphone 7 2 Gb ram kullanarak seride bir ilki gerçekleştirdi.

 

İphone 7 Kaç Gb Ram Kullanır ?

  • İphone 7 sisteminde 2 Gb Ram kullanmakta

 "İphone 7 Kaç Gb Ram" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
18 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: