İphone 7 Özellikleri

iPhone 7, Neredeyse iPhone 6 serisinde olmuş olduğu gibi karşımıza iki farklı bir ebat içerisinde tanıtılacak beraberin de bu cihazlar tamamen alüminyum gövde içerisinde oluşacak. Bu özelliği iPhone 7’yi diğer iPhone modellerine nazaran çok daha dayanıklı kılacak. Ek olarak iPhone 7’nin de toz ve su geçirmeyeceği konuşuluyor. diğer serilere baktığımızda her yeni seri eski seriden ebat olarak biraz daha büyük oluyor.

İphone 7 Teknik Özellikler

Yani İphone 7 Özellikleri diğer serilere bir fark atmış olaca. İphone beklide diğer telefonlardan ayıran özellik ise home tuşu iphone 7’de bu tuşun olmayacağı söyleniyor. Tuşun yerinede parmak izi sensörünün olacağı söylentiler içinde tabi bu tarz söylentilerin doğruluğu henüz kesin değil. İphone 7’nin kamerasında tüm serilerde yapılan donanımlardan oldukça farklı yapıya sahip ve DSLR kameralarla birlikte aynı kaliteye sahip olacak Cihaz üzerinde ise Force Touch kullanılacak. CPU birimine baktığımız da ise A8Xdonanıma yer verilecek.

iphone 7"İphone 7 Özellikleri" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
36 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: