İphone Kaç Gb Olduğu Nerede Yazar - Tablet Adam

İphone Kaç Gb Olduğu Nerede Yazar

İphone Kaç Gb Olduğu Nerede Yazıyor

İphone Kaç Gb Olduğu Nerede Yazar

Son yılların en çok tercih edilen telefonlarından biri olan iphone, kullanıcılarının karşısına pek çok farklı model ve farklı hafızalara sahip olan telefonlar çıkartmıştır. İphone model telefonların en belirleyici özelliği ise telefonun kaç gb hafızaya sahip olduğudur. Günümüzde telefon hafızalarının en belirleyici özelliklerden biri olması, birçok forumda iphone kaç gb olduğu nerede yazar gibi başlıkların açılmasına neden olmaktadır.

 

İphone model telefonların sahip olduğu hafıza genellikle telefonun kasasının arka tarafında yazmaktadır. İphone kaç gb olduğu nerede yazar sorusuna cevap arayan kişilerin telefonun kasasının arkasına bakmaları yeterli olacaktır. Ancak bazı istisnai durumlarda bu özellik kasada yer almamaktadır. Bu durumda ayarlar bölümünden, genel sekmesi oradan da hakkında bölümüne girildiğinde telefonun kaç gb hafızaya sahip olduğu öğrenilebilmektedir.

İphone Kaç Gb Olduğu Nerede Yazıyor

Ayarlar>Bölümünden>Genel sekmesi >hakkında"İphone Kaç Gb Olduğu Nerede Yazar" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
2 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: