iPhone S Serisi Bitiyor !

iphone 6

iphone 6

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz. iPhone S Serisi Bitiyor !İddiaya göre Apple, yeni modellerinde isim değişikliğine gidecek.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus için isim değişikliği yapılacağı haberleri Çin’den geldi. Çin kaynaklı rapora göre S isminin olumsuz algılamalar nedeniyle Cupertino merkezli şirket isim değişikliği yapmaya hazırlanıyor.

Apple’ın böyle bir strateji içerisinde olup olmadığı bilemeyiz.

Ancak raporunda dediği gibi iPad 4’ten sonra iPad’larda isim değişikliğine gidilmişti. Apple yeni modeli olan iPhone 6S için belki isim değişikliğinde olmaz ama iPhone 7 modeli için isim değişikliği yapılabilir. Sizce isim değişikliği yapılması gerekli mi ?

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz."iPhone S Serisi Bitiyor !" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
23 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: