iPhone S Serisi Bitiyor !

iphone 6

iphone 6

Merhaba tablet adama hoş geldiniz.Teknoloji Haberleri paylaşmaya devam ediyoruz. iPhone S Serisi Bitiyor !İddiaya göre Apple, yeni modellerinde isim değişikliğine gidecek.

iPhone 6S ve iPhone 6S Plus için isim değişikliği yapılacağı haberleri Çin’den geldi. Çin kaynaklı rapora göre S isminin olumsuz algılamalar nedeniyle Cupertino merkezli şirket isim değişikliği yapmaya hazırlanıyor.

Apple’ın böyle bir strateji içerisinde olup olmadığı bilemeyiz.

Ancak raporunda dediği gibi iPad 4’ten sonra iPad’larda isim değişikliğine gidilmişti. Apple yeni modeli olan iPhone 6S için belki isim değişikliğinde olmaz ama iPhone 7 modeli için isim değişikliği yapılabilir. Sizce isim değişikliği yapılması gerekli mi ?

En güncel bilgileri Teknoloji Haberleri bölümümüzden takip edebilirsiniz.

"iPhone S Serisi Bitiyor !" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League Of..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
4 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları