İron Desert - Tablet Adam
İron Desert

İron Desert

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
ıron-desert-apk

İron Desert Android oyun indir

Tablet oyunları indir kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz. İron Desert Android oyun indir Oyunundaki amaç klasik strateji oyunlardaki gibi yönettiğiniz ordunuz tanklarınız uçaklarınız ve düşman bölgelerine saldırıp ele geçirmeye çalışmaktır. Iron Desert’da temel gayelerden biride baş kötü Demir Ejder’e ve emrindeki komutan Scar’a karşı mücadele vermek. Bu iş için üssümüzü inşa ediyoruz ve kaynak toplamaya başlıyoruz. Neticesinde ağır silahları ve ayrıca askerlerimizi yetiştirmek için gerekli olan teknolojileri araştırıyoruz ve üretim yeteneğimizi geliştiriyoruz. Iron Desert’da bir yandan üssünüzü düşman saldırılarına karşı güven dolu bir hale getirmek amacıyla gerekli savunma önlemlerini almalı, öbür taraftan düşman üslerine saldırmalı ve de onları ele geçirmelisiniz. İron Desert çevrimiçi bir oyun ve strateji oyunudur. Size iyi eğlenceler bol savaş kazanmalar..

İron Desert İndir

Evet Android Oyun indir kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Global Assault APK oyun indir oyununu indirebilirsiniz.

İron Desert APK

İron Desert İndir

"İron Desert" 26 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

"İron Desert" İndirenler bunları da indirdi!

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden düşmez oldu bu terimlerden  biri ise “Lol” ilk olarak ..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hakkında merak edilenler Nelerdir? LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? Bu içeriğimiz den LoL Skin Hilesinin nasıl..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
26 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: