İron Desert

İron Desert

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 sene önce
İron Desert İndir
"İron Desert" 5 Kez İndirildi
Puanlama
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
ıron-desert-apk

İron Desert Android oyun indir

Tablet oyunları indir kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz. İron Desert Android oyun indir Oyunundaki amaç klasik strateji oyunlardaki gibi yönettiğiniz ordunuz tanklarınız uçaklarınız ve düşman bölgelerine saldırıp ele geçirmeye çalışmaktır. Iron Desert’da temel gayelerden biride baş kötü Demir Ejder’e ve emrindeki komutan Scar’a karşı mücadele vermek. Bu iş için üssümüzü inşa ediyoruz ve kaynak toplamaya başlıyoruz. Neticesinde ağır silahları ve ayrıca askerlerimizi yetiştirmek için gerekli olan teknolojileri araştırıyoruz ve üretim yeteneğimizi geliştiriyoruz. Iron Desert’da bir yandan üssünüzü düşman saldırılarına karşı güven dolu bir hale getirmek amacıyla gerekli savunma önlemlerini almalı, öbür taraftan düşman üslerine saldırmalı ve de onları ele geçirmelisiniz. İron Desert çevrimiçi bir oyun ve strateji oyunudur. Size iyi eğlenceler bol savaş kazanmalar..

İron Desert İndir

Evet Android Oyun indir kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olan Global Assault APK oyun indir oyununu indirebilirsiniz.

İron Desert APK

"İron Desert" İndirenler bunları da indirdi!

Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG sevelerler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan birçok battleroyal..
LoL Skin LoL Skin League Of Legends LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? League Of..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
5 kez indirildi
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail:

En İyi Tablet Oyunları