İşletmelere Yönelik Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

İşletmelere Yönelik Kurumsal Web Tasarım Hizmeti

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım ve Reklamlar
  3. İşletmelere Yönelik Kurumsal Web Tasarım Hizmeti
kurumsal web tasarım

Hızla gelişen dijital dünyada firmalar artık varlıklarını internette de sürdürmek durumunda. Bunun içinde kurumsal web tasarım ihtiyaçlarına profesyonel anlamda destek almaları gerekiyor.Kurumsal firmaların yanı sıra artık küçük orta ölçekli işletmeler de internetteki kimliklerini Kurumusal web tasarım hizmete alarak göstermekte.

Kurumsal Web Tasarım Nedir ?

Sıradan bir web sitesinden farklı olarak tasarlanan daha gelişmiş yönetilebilir ve Cms, Erp sistemlere entegre olabilen tasarımlara ve alt yapıya sahiptir. Günümüzde artık bilgiye ulaşmanın en kolay en hızlı olduğu dönemdeyiz. Bu nedenle firmanızı internette insanlar arattığında hem bulunabilir hem de müşterinin aradığına cevap vermek gerekmektedir.İşletmeniz de sattığınız ürünleri nasıl vitrinliyor ve kategorize ediyor insanlar görebilsin diye standartlar uyguluyorsak kurumsal web tasarımımız da bu şekilde olmalıdır.

Öncelikle müşteri firmamızı internette arattığında bizi bulabilmeli Harita Kaydı yanında google sıralamamızında ilk sırlarda olmalı. Bunun için ayrıca Kurumsal Seo Hizmeti satın alınabilir. Kurumsal Sayfamızı ziyaret ettiğinizde ise firmamız hakkında tüm bilgilere tasarımımıza eklememiz gerekiyor. Nedir bu sayfalar, Şirket profili hakkında kısa bilgi, Açılış kapanış saatleri , iletişim ve destek formları gibi geri dönüş alabileceğimiz müşteri ile iletişim kurabileceğimiz canlı destek hattı olabilir tasarımlarımızda. E-Ticaret firması isek kurumsal web tasarımımız çok daha detaylı olarak tasarlanmalı ve arka planda yönetilebilir bir sayfa daha tasarlanıyor olması gerekir.

Kurumsal Web Tasarım yaptırırken nelere dikkat etmeliyiz ?

Kurumsal kimliğimizi tabiki kurumsal web tasarım uzmanlarına teslim etmeliyiz. Alanında uzman ekibi olan marka değerine önem veren ve gelişen teknolojiyi yakından takip eden kurumsal web tasarım hizmeti sunan Egegen’den bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz.

Tasarım aşamasında firmamızın renklerinin kullanılması web tasarımınıza da bu temanın işlenmesi firmanızın bilinirliğini ön plana çıkarır ve ziyaretçide müşteri de yer edinir.

Dünya üzerinde mobil cihaz sayısı masaüstü ve taşınabilir bilgisayar sayısını geçmiş durumda iken tasarımlarımızın da bu düzende olması mobil cihazlara uygun Responsive olmalıdır.

Karmaşık göz yorucu tasarım ve renk paletlerinden uzak durulmalı.

Firmamız ile ilgili kuruluş,tarihçe, hizmetlerimiz mesai saatleri gibi bilgilendirci sayfalarımız olmalı

Adres ve Harita bilgilerimizin yer aldığı sayfa olmalı

Site içerisinde ve eğer ürün satışı yapıyorsak kopya içerikten uzak durulmalı özgün içerik kullanılmalıdır.

Müşteri yada ziyaretçilerinizin sizinle iletişimi sağlayacak form yada canlı destek araçları olmalıdır.

Site ve sayfaların yüklenme açılış hızı yüksek olmalı ziyaretçi erişim sırasında bekletilmemeli

Arka planda site ayarlarını değiştirebileceğiniz bir kontrol paneli mutlaka olmalıdır.

Kurumsal web tasarım hizmetini nerden alabililiriz. ?

Kurumsal hizmetler noktasında bir çok ödül almış ülkemizin marka değerlerinden Egegen kurumsal web tasarım ajansı firmanızı profesyonel uzman ekipleri ile internete taşıyor.Ülkemizin bir çok firmasını kurumsal düzeyde internete taşımış Egegen sayfasını ziyaret ederek refanslarına göz atarak neler yaptıklarını görebileceksiniz.

Sektörde 20yılı aşkın süredir yer alan egegen genç ve dinamik uzman kadrosu ile her zaman yeni teknolojiyi yakından takip etmiş incelemiş ve hizmetlerinde kullanmıştır. Altın örümcek ödülüne ve bir çok daha ödül almaya hak kazanmış kurumsal web tasarım firması Egegen ile sizde kurumsal firmanızı güvenle dijital çağa hazır hale getirebilirsiniz.

İşletmelere Yönelik Kurumsal Web Tasarım HizmetiYAPILAN YORUMLAR