Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

İtunes Kullanmadan İphone Telefonunuza Nasıl Müzik Atabilirsiniz

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Merhabalar sayın takipçilerimiz sitemize hoş geldiniz. Bugün sizlere bir uygulamayı tanıtacağım ve Bu uygulama müzik ile ilgilidir.

Bildiğiniz üzere müzik tüm insanların ortak noktasıdır. Ve gündelik hayatımızda sürekli olarak müzik dinleriz. Mutluluğumuzu ve hüzüntümüzü gerçekten müzik ile giderebiliyoruz.

En güzeli ise Akıllı cihazlar sayesinde yani telefonlar veya tabletler ile müziği yanımızda taşıyabiliyoruz. Ama tabi ki bundan önce yapmamız gereken şey şarkıları telefonumuza veya tabletimize indirmektedir.

Eğer android telefonunuz varsa şarkı indirmek çok kolaydır çünkü androidde herhangi bir sınırlama yoktur.

Ama ios tabanlı iphone veya ipad kullanıyorsanız mecburen itunes kullanmak zorundasınız. Bugün size anlatacağım uygulama sayesinde itunese gerek kalmadan bilgisayarınızdan iphone telefonunuza müzik yüklemeyi öğrenebileceksiniz.

EaseUS firmasının EaseUS MobiMover Free iPhone Data Transfer programı sayesinde pc ve ios cihazları arasında veri alışverişi yapabilirsiniz.

EaseUS MobiMover Desteklediği Dosya Türleri ise ses , görsel , video ve diğer tüm ios dosya türlerini desteklemektedir.

Desteklediği cihazlar ise şunlardır ; iPhone: 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X

EaseUS MobiMover Free iPhone Data Transfer müzikleri aktarma;

 

  • Bilgisayarınızdaki şarkıları seçebileceğiniz bir arayüz gelecek. Bu ekranda istediğiniz şarkıları seçip aşağıdaki fotoğrafta anlattığım gibi nereye aktarabileceğinizi seçebilirsiniz.

  • Open seçeneğinden sonra iphone telefonlarınıza istediğiniz müziği seçerek aktarımı yapabilirsiniz.

Mobimover indirmek için : https://www.easeus.com/phone-transfer/mobimover-free.html

 

İtunes Kullanmadan İphone Telefonunuza Nasıl Müzik Atabilirsiniz BENZER İÇERİKLER
İtunes Kullanmadan İphone Telefonunuza Nasıl Müzik Atabilirsiniz YAPILAN YORUMLAR