Samsung J7 Kaç Gb Hafıza Kartı Destekler - Tablet Adam

J7 Kaç Gb Hafıza Kartı Destekler

Samsung J7 Kaç Gb Hafıza Kartı Destekler

J7 Kaç Gb Hafıza Kartı Destekler

Samsung Galaxy J7 piyasaya iki üyeli bir aile olarak sürülmüştür. Bu iki modelin adları Samsung Galaxy J7 Pro ve Samsung Galaxy J7 Prime olarak bilinmektedir. Peki J7 kaç GB hafıza kartı destekler?

 

Bakıldığında iki model olmasına rağmen Samsung Galaxy J7 kaç GB hafıza kartı destekler? sorusunun cevabı değişmemektedir. İki cihaz arasında 400 TL’lik bir fiyat farkı olmasına rağmen her iki cihaz da 256 GB gibi güzel bir harici depolama kabul etmektedir. Ancak Samsung Galaxy j7 Pro’da 64 GB’lık bir dahili depolama alanı varken, bu rakam j7 prime’da 32 GB’a düşüş göstermekte..

 

Galaxy J7 Pro ve Galaxy J7 Prime, ön ve arkada 13 MP’lik kameralara sahip olup. Full HD video kaydedebilme özelliklerine de sahipler.

Samsung J7 Kaç Gb Hafıza Kartı Destekler

256 Gb hafıza kartına kadar destekler

 "J7 Kaç Gb Hafıza Kartı Destekler" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
7 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: