Jadde Kaç Gb - Tablet Adam

Jadde Kaç Gb

Jadde Kaç Gb  Yer Kaplar

Jadde Kaç Gb

Snail Games tarafından yayınlanan Jadde; Türkiye’deki ilk online dans oyunudur. Bu özelliği ile dikkat çeken oyun için kullanıcıların aklında Jadde nasıl oynanır, Jadde kaç gb gibi sorular olduğu açıktır.

 

Jadde’de sosyal bir ortamda, karşılıklı gruplar halinde veya birebir olarak dans yarışmaları yapabilirsiniz. Ekranda yer alan komutları, belirlenen bir müzik eşliğinde, boşluk ve yön tuşlarını kullanarak hatasız bir şekilde tamamlamaya çalışıyor ve bu şekilde başarı durumunuza göre tecrübeniz artarken puan elde ediyorsunuz.

 

           Jadde kaç gb sistem gereksinimleri arasında en çok merak edilen özelliktir. Intel P4 (2.4 Ghz) ve daha üzeri işlemci ile Windows Xp ve üzeri sürümlerde kullanabileceğiniz Jadde, yalnızca 2.5 GB büyüklüğündedir ve rahatlıkla kurularak oynanabilir.

Jadde kaç gb Yer Kaplar

2,5 Gb Yer kaplamaktadır"Jadde Kaç Gb" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
1 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: