Janna

Janna rehberime hoş geldiniz. Arkadaşlar Janna defansif bir support. Team fight başlatma kabiliyeti fazla yoktur en fazla aralarına girip rakip takımı dağıtabilir.

Janna Support seçtiğinizde yanınıza daha çok hasar odaklı şampiyonlar seçmelerini rica edin örneğin draven, MF, jinx gibi Şampiyonlar ile botta iyi bir sinerji yakalayabilirsiniz.

Avantaj olarak kötü giden bir team fight ayırabilir takım arkadaşlarını korumada harikadır 🙂

Janna Build (İtem Dizilimi)

Janna Full Build

Janna Build

Janna İtem Dizilimi

Janna İtem

Janna Rün Dizilimi (Runes)

Janna Rün Dizilimi

Janna Rün

Janna Abilities (Yetenek Dizilimi)

Janna Yetenek Dizilimi

Janna Abilities

Janna Ct (Counter)

Janna Counter

Janna Ct

LoL Skin uygulamasını indirebilirsiniz."Janna" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Lol Ne demek ? Lol Kelimesinin Anlamı Nedir ? Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok terim gün içerisinde dilimizden..
Lol Oyunu Lol Oyunu Lol Oyunu Nedir ?  League of Legends yani  kısaltılmış terimi olarak “lol” rekabete dayalı  bir strateji oyunudur.  27 Ekim 2009 tarihinde piyasaya çıkmıştır.Oyun..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
LoL Skin LoL Skin LoL Skin Hilesi Nedir ? Ne İşe Yarar ? (Mod Skin LOL Pro) Hakkında merak edilenler Nelerdir? >> Lol Skin / Mod..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb PUBG Nedir ? Kelime anlamı  “PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS“un kısaltılmış hali olan  bir FPS oyunudur. Yapımcı şirketi Bluehole olan ve 23 MART 2017  tarihinde..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
102 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: