Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Jungle heat

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...
Jungle-Heat-İndir-Kaydol-3

jungle heat

Merhaba tablet adama hoş geldiniz Tablet Oyunları kategorimizden paylaşım yapmaya devam ediyoruz.Jungle heat Android oyunlar bir strateji oyunudur bir orman yeşillik tarla ne derseniz diyin o ormana kendi şehrinizi inşa ederek askeri üs yapmanız ve birbirlerinden çetin savaşlar gerçekleştirdiğiniz muhteşem bir askeri strateji oyunudur tarla içinde bulunan tüm zenginliklerden yani petrol altın kaynaklarını ele geçirerek kazancınızı arttırmalısınız ormanın kontrolü bir yandan da sizinde en güçlü düşmanınız olan genaral blood’ın elinde. Yağmacıların kontrol ettiği kaynakları ele geçirerek güvende olduklarında emin olmalısınız.

Ormanı korumak amacıyla yapacağınız duvarlar vasıtasıyla güçlü bir defansınız ortaya çıkarabilirsiniz. Böylelikle stratejinizi ve savaş taktiklerinizle ani saldırılar yaparak düşmanlarınızı alt edebilirsinizÖbür oyuncular ile de savaşma imkanınız bulunan Jungle Heat’te kendi askeri kampınızı yıkılmaz bir kale duruma getirdikten sonunda, diğer rakiplerle savaşarak kazandığınız durumda onlarında kaynaklarını ele geçirebilirsiniz.oyunun amacı sadece saldırı amaçlı olmayıp savunmanızı deüşünmeniz gerekn harika ve ilgi çekici bir oyundur Android savaş oyunları içinde çok tutulan Jungle Heat, altın ve petrol rezervlerinin olduğu ve bu rezervleri ele geçirerek kurduğunuz üssünüzde duvarları güçlendirmeli, askerlerinizi eğiterek savaşlara hazırlamalısınız. Jungle Heat’te inşa ettiğiniz üssünüzü diğer oyunculara karşı yenilmez bir kaleye dönüştürerek ve onların kalelerini ele geçirerek bir tarih yazabilirsiniz.

unnamedCAZV5YGU

Oyunun Özellikleri:
Kampınızı planlayarak, binaları ve birliklerinizi yetiştirin
Güçlü bir defans oluşturarak, etkili saldırı stratejileri geliştirin
Belirli rakipler veya rastgele çıkan rakipler ile birlikte savaşarak kıran kırana bir mücedale verebilirsiniz
Daha evvel sizlere saldıran oyunculardan intikam alabilirsiniz
Aktif oyuncular için birbirlerinden güzel armağan ve ödüller
Turnuvaları kazanarak skor tabelesında üst sıralara çıkarak yegane oyuncu olma yarışına katılın
Canlı animasyonlar
Dinamik müzikler ile ormanda gerçekçi bir oyun keyfi
Strateji oyunlarını istiyorsanız pek fazla harika özelliğe sahip aynı zamanda etkileyici grafikleri olan Jungle Heat’i test etmenizi kesinlikle öneririm. Ormanda şahsi askeri kampınızı kurarak, hem General Blood ile hemde diğer oyuncular ile birlikte amansız bir mücadele içerisine girin. Ücretsiz şeklinde indirdikten sonra hemen oynamaya başlayabilirsiniz

Ve Android oyunlar kategorimizi takip ederek tabletiniz için en güncel oyunları inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Bir önceki tablet oyunumuz olanClash of Lords 2 Android Oyun İndir oyununu indirebilirsiniz

jungle heat APK

Jungle heat BENZER İÇERİKLER
Jungle heat YAPILAN YORUMLAR