Kaç Gb Kotam Kaldı - Ttnet - Superonline - Tablet Adam

Kaç Gb Kotam Kaldı

 

Kaç Gb Kotam Kaldı

Yeni internet ve onların en büyük sorunu herhalde kotadır diye düşünüyorum İnternetini aldıktan sonra kotasına fazla bakılmıyor yani demek istediğim İnternetimiz olsun da ne olursa olsun kafasıyla alınıyor bu yanlış çünkü en önemli olan kotadır.

Sınırsız İnternet’tede kota bulunmakta bu kotayı aştığınızda İnternetiniz direkt 3 megabite düşüyor bir de normal kotalı  olan internette hiçbir şey söylemiyorum.

Çünkü sadece Facebook ve YouTube internetinizi  fazlasıyla harcıyor, İnternetiniz hemen biteceği için  abone olduğunuz şirketi arayabilirsiniz.

Eğer sınırsız internet kullanmıyorsanız  geçmenizi öneririm çünkü ceza yediğiniz için aynı  fiyatı veriyorsunuz ve bunu da ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Sınırsız internetler içinde diyebileceğim kotayı 50 akn değilde  daha yukarı isteyin vereceğiniz en fazla 5 10 liradır. Makalemi okuduğun için teşekkür ediyorum

Kaç Gb Kotam Kaldı Ttnet

Abone olduğunuz çağrı merkezini arayarak kaç gb kaldığını  öğrenebilirsiniz.

Kaç Gb Kotam Kaldı Superonline

İnternet sitesinden veya çağrı merkezini arayarak kaç gb kaldığını öğrenebilirsiniz."Kaç Gb Kotam Kaldı" İçeriğimize Göz Atanlar Bunlara da Baktı :)

Fortnite Kaç Gb Fortnite Kaç Gb Başlarda sadece GTA oyun modu olan Battle Royale (Ölüm oyunu)  çılgınlığı almış başını gidiyor. Şu aralar PUBG,h1z1,Arma derken şimdi de Yapımcı Şirketi..
Cs Go Cs Go Cs Go Nedir ? Counter Strike Global Offensive  (Cs Go)  Valve tarafından geliştirilen, aksiyon oyunudur. Çıktığı ilk günden beri milyonlarca kişinin oynadığı..
Lol Ne Demek Lol Ne Demek Bugün sizlere lol ne demek ve kelimele anlamları nelerdir onunla ilgili kısaca bilgilere vereceğiz.Hayatımıza teknoloji ve  İnternet in girmesiyle birlikte pek çok..
Pubg Fps Arttırma Pubg Fps Arttırma   PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Fps Yükseltme   Merhaba sayın PUBG severler, ocak ayındaki makalemde sizlere geçtiğimiz aralık ayında tam sürümü çıkan bir çok..
PUBG Kaç Gb PUBG Kaç Gb Sistemde PUBG Kaç Gb Yer Kaplıyor?   Bir çoğumuzun merak ettiği PUBG kaç gb yer  kaplıyor sorusunun cevabını hemen sizlere verelim. PUBG..
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
13 kez okundu
Yorumlarınızı Bekliyoruz :)
İsim: E-Mail: