Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Karşınızda Mehmet Sezen İle Zarif Bir Site!

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

Öncelikle herkese merhabalar sayın takipçilerimiz sitemize hoş geldiniz. Bugün size Facebook platformunda dolanırken rast geldiğim bir siteden bahsedeceğim. Bu site Mehmet Sezen’e ait zarif bir sitedir. Kişisel bir site olmakla birlikte, sitenin ismi ise zarif.net’tir.


Bu site de Mehmet sezen uğraştığı ve çözümlediği olayları sizler ile paylaşmaktadır. Örnek vermek gerekirse, internet sitelerin ilk kuruluş aşamasında yapılması gerekenleri ve hızlı index alma gibi yöntemleri anlatmaktadır.

Makine bölümü okuyan yazarımız sitesinde başvurduğu işler ile ilgilide bilgiler vermiştir. Bu başvuruların adım adım nasıl yapılacağını ve sonuçlarını sitesinden bizler ile paylaşmak istemiştir. Örnek vermek gerekirse Türkiye’nin en büyük oluşumlarından birisi olan Türk Hava Yolları’na başvuru nasıl yapılır vb. gerekli tüm bilgileri makalesinde yazmıştır.

En çok dikkatimi çeken kısım ise eee malum bizde bir oyun sitesiyiz, hemen oyun ile ilgili içerikleri var mıdır ? diye baktığımda bir de ne göreyim cs go içeriklerinin olmasıdır. Cs go oyununu nasıl daha akıcı oynayabileceğimizi çok anlaşılır bir dil ile ziyaretçilerine anlatmış.

Ayriyeten rank sistemi ile ilgili bildikleri tüm püf noktaları anlatmış. Daha ne yapsın en güzeli ise cs go durduruldu hatasını çözmüş ve sitesine giren tüm ziyaretçiler ile paylaşmış. Gerçekten kişisel blog olarak çok beğendim ve sizleri Mehmet Sezen dostumuzun sitesine girmeyi davet ediyorum. İyi günler dilerim, hoşçakalın!

Karşınızda Mehmet Sezen İle Zarif Bir Site! YAPILAN YORUMLAR