Kıymetli Eşyalarınızı Kasada Saklayın!

Kıymetli Eşyalarınızı Kasada Saklayın!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
kuveyt türk

Son yıllarda hırsızlık olaylarında ciddi bir artış yaşanması, kıymetli eşyaların nasıl saklanacağı konusunda alternatif arayışlarını da beraberinde getirdi. Çok sayıda kişi  özellikle altın birikimlerini hırsızlık olaylarına karşı korumak için kiralık kasa kullanmaya başladı da diyebiliriz. Sadece altınların değil tüm kıymetli evrakların ve değerli eşyaların en sağlıklı şekilde muhafaza edilmesi için tercih edilebilecek en doğru yöntem de kasa kullanmaktır.

 

Bunun için mutlaka çelik kasa satın almanız gerekmiyor. Yapmanız gereken sadece kiralık kasa hizmeti sunan kuruluşlara yönelmeniz olacak.  Gayet makul ücretler karşılığında kiralık kasa hizmetinden sizde faydalanabilir ve böylelikle hem kıymetli evlatlarınızı hem de altın gibi değerli birikimlerinizi en doğru şekilde saklayabilirsiniz. Kuveyt Türk bankası kiralık kasa hizmeti sunan kuruluşlar arasında en çok tercih edilenlerden biri oluyor. Kıymetli eşyalarını en güvenli şekilde saklamak isteyenler bankanın bu hizmetinden faydalanmayı tercih ediyor.

Üstelik  kiralık kasalar 3 farklı seçenek halinde sunuluyor.  Küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 farklı kiralık kasa arasından en uygun olanını rahatlıkla tercih edebiliyor ve bu hizmetten faydalanabiliyorsunuz. Mutlaka çok uzun süreli bir kiralama işlemi yapmanız gerekmiyor. Kuveyt Türk bankası tarafından 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık periyotlar halinde kasa kiralama imkanı tanınıyor. Sadece 3 aylığına da kiralık kasa hizmetinden faydalanmanız mümkün.

Özellikle yeni evlenenler için kiralık kasa hizmetlerinin çok daha fazla önem taşıdığını belirtmek gerekir.  Çünkü hediye olarak takılan altınların evde saklanması çok akılcı bir tercih değil. Bu nedenle yeni evlenenler altında belirli bir süre güvenli bir şekilde muhafaza edebilmek için rotasını kiralık kasa hizmetlerine çeviriyor. Altınları değerlendirmek isteyenler ise Kuveyt Türk bankası tarafından sunulan altın hesabı seçeneklerini değerlendirebilir.

Kuveyt Türk Bankası’nın internet şubesini ziyaret etmeniz durumunda  kiralık kasa fiyatlarını da öğrenebilir ve seçeneklerinizi değerlendirebilirsiniz. Bununla birlikte altın hesabı seçeneklerini de gözden geçirerek sizin için en uygun olan altın hesap türünü tercih edebilirsiniz. Altınların yeni değer kaybetmesini önlemek hem de çalınma riskini ortadan kaldırmak için siz de altın hesabı açabilirsiniz.  Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını öğrenmek için Kuveyt Türk internet şubesini hemen ziyaret edin.

Kıymetli Eşyalarınızı Kasada Saklayın!YAPILAN YORUMLAR