Knight Online Gold Bar ve Cash’in Tek Adresi Bursagb!

Knight Online Gold Bar ve Cash’in Tek Adresi Bursagb!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
  1. Ana Sayfa
  2. Tanıtım ve Reklamlar
  3. Knight Online Gold Bar ve Cash’in Tek Adresi Bursagb!
bursagb

Gold Bar Nedir?

Gb=100.000.000 noah’dır. Gold Bar kısaltılmış hali ile gb Knight Online oynarken oyun içinde kullandığımız para birimidir. Gold Bar oyun içindeki item-pot vb ihtiyaçlarımızı karşılamamızı sağlayan paradır.

 

Gold Bar ile Ne Alınır?

Her oyuncu tabii ki karakterini itemlerle geliştirmek ister ve Knight Online Gold Bar da bu durumda devreye girer.Oyun ilk çıktığında  Ares ve Diez gibi serverlarda gb pahalı olsa da artık yeni serverlar ile birlikte eski serverlardaki gb fiyatları epey ucuzladı. Serverdan servera gb fiyatının değiştiğini de unutmamak gerekir.

Karakterinize yeni şeyler almanız için yapmanız gereken iki önemli şey vardır. İlk olarak charınızın 35 level olması zorunludur. Ek olarak Karakterinizin 5 cash(N point) karşılığında knight online’nın resmi sitesinden hesabın trade’nin açılmış olmasıdır.

Knight Cash Nedir Ne İşe Yarar?

 Oyun içi ticareti yapmamızı sağlayan paradır. Knight Online Cash oyunun PUS dediğimiz Power Up Store’dan satın almak istediğimiz eşyalara sahip olmamızı sağlayan para birimi Cash’dir.

Oyun içinde item ve para kazanmak için canavarları kestikten sonra kutularını açmamız gerekiyor. Bir süre sonra bu durum sizi sıkmaya ve yormaya başlıyor. Knight Cash sayesinde Power Up Store’dan Oreads Voucher adlı itemi satın alarak oto kutu toplamaya başlayabilirsiniz.

Knight Cash ayrıca premium almanız için gereklidir. Premium sayesinde daha hızlı para ve item kazanırsınız. Exp kasmanız daha kolay hale gelir ve daha çabuk level atlarsınız. PUS sadece karakterinizle ilgili itemlerden oluşmuyor dilerseniz petinizin görünümünü bile değiştiriebilirsiniz.

Knight Online Gold Bar ve Cash Nereden Alınmalı?

Peki ben GB ve Cash’i nereden satın alacağım diye düşünüyorsanız hiç merak etmeyin. Hızlı teslimat ve güvenilir ödeme yöntemleri ile Bursagb uzun yıllardır

piyasada olmasının getirdiği özgüvenle yardımınıza koşmaya hazır. Ucuz biriyaşadığınız herhangi bir sorun için canlı destek bölümünden görevlilerle görüşebilir veyahutta herhangi bir sosyal medya sitesinden yetkililere iletebilirsiniz.

 

Knight Online Gold Bar ve Cash’in Tek Adresi Bursagb!YAPILAN YORUMLAR