Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kullanım Şartları

Kullanım Şartları

kullanım

 

Bu sitenin tüm hakları www.tabletadam.com’a aittir.

Genel sorumluluk:Ziyaretçiler tarafından gönderilen içeriklerin siteye eklenip eklenmemesi Tabletadam.com ve çalışanlarının takdirine bırakılmıştır.Tablet adam bu süreçle ilgili hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmemektedir. Bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanılması ve bu site aracılığıyla yüklenen tüm dosyaların açabileceği sorunlarda hukuki sorumluluk tamamen size aittir.

Editörler:Sitemizde editörlük sistemi vardır; yani site yönetimindeki devamlı çalışanlar dışında isteyen herkes içeriğe katkıda bulunabilmek için editör olabilir. Bu editörler denetimimizde olsa da istenmeyen içerikleri siteye ekleme ihtimalleri bulunmaktadır. Site yönetimimiz böyle bir durumda ilgili içeriği düzeltene kadar geçen süreçte oluşabilecek maddi ve manevi sorunlardan sorumlu değildir.

Bülten kaydı:Kendi isteğinizle üye olabildiğiniz bültenimizle ilgili alacağınız Tablet adam bilgi ve tanıtım e-postalarını kabul etmiş sayılırsınız. Tablet adam bu bültenden her zaman kayıt silebilmeniz için bağlantı bulundurmaktadır. Bülten üyeliğinizde belirttiğiniz e-posta üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ancak Tablet adam tarafından bildiri ve tanıtım amacıyla kullanılabilir.

Reklamlar:Sitemizde yayınlanan reklamların ( Adsense vb ) içeriği ve sundukları ürün/hizmetin Tablet adam ile alakası yoktur.

Korsan ya da kötü amaçlı yazılım:Sitemizde yayınlanamayacağı kurallar ile bize ispatlanan yazılımlar 48 saat içinde sitemizden silinir.

İçerik kopyalama Sitemizdeki bir bilgiyi başka bir sitede yayınlayacaksanız mutlaka kaynak belirtmek zorundasınız.Tabletadam.com’a link verilmesi zorunludur. Sitedeki grafik ve tasarımlar özel izin dışında asla bir yerde kullanılamaz.

Gizlilik Politikası:

Tabletadam.com’da kişisel bilgileriniz hem online, hem offline olarak koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı , banka hesabınız ve verdiğiniz bilgileriniz kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Müşterilerimizin bilgileri üçüncü şahısların müdahalesinden özenle korunmaktadır.

Tabletadam.com ait internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz,3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz Tabletadam.com tarafından saklanmaz veya kaydedilmez. Sistemimize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, tüm mağazamızda yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır. Diğer alanları doldurmadan da sistemimize kayıt olabilirsiniz.

İyi Günler Dileriz.